ДОПОМОГА
ЗСУ
Всі результати: 3

Нерухомість

Результат пошуку
13.05.2022 14:33
продам дом в курортной зоне в г.Очаков dc7bc48da4 - зображення 1
Очаків
центр,5комнат,+столовая,108-жилая,в\уд.,заходи-живи,камин,кондиц.,кап.гараж,отд.двор,вьезд 2авто,навес ,виноградные беседки\1...
01.06.2021 16:59
Срочно продается дом e6a2dfef4e - зображення 1
Очаків
Срочно продается дом Николаевская область город Очаков село Черноморка улица Очаковская 60 А, 23 сотки земли, 2 гаража, к мор...
19.05.2020 14:59
Участок земли продам или обменяю на квартиру 5a655af91b - зображення 1
Очаків
Продам или обменяю на квартру участок земли село Покровка ( Кинбурнская Коса), Очаковский район, в живописном уголке приро...
ТОП


Нерухомість - це не просто слово, а поняття, яке пов'язане з однією з найбільш важливих справ у житті - придбанням власного житла. Це може бути першим великим кроком в будівництві власної родини, або ж важливою інвестицією в майбутнє.

Нерухомість - це не просто будинки, квартири та земельні ділянки. Це місце, де ми проводимо більшу частину свого життя, створюємо спогади та зберігаємо цінні речі. Кожен будинок має свою історію, свої таємниці та свої характеристики. Тому, коли ми купуємо нерухомість, ми не просто купуємо кількість квадратних метрів, ми купуємо життєвий досвід.

На сайті 25torg.com ви можете знайти широкий вибір нерухомості в Україні - від квартир у новобудовах до земельних ділянок для будівництва.

Крім того, на 25torg.com ви можете дізнатися багато цікавого про нерухомість, включаючи правові аспекти купівлі-продажу, дизайн інтер'єру та багато іншого.

Отже, якщо ви шукаєте місце для життя або інвестиції в майбутнє, на 25torg.com ви знайдете все, що вам потрібно. Зверніться до нас за допомогою та відчуйте силу слова Нерухомість.