ДОПОМОГА
ЗСУ
Всі результати: 1

Дитячий світ — Одяг та взуття для дівчаток — Одяг для дівчаток — Шкарпетки, колготки

ТОП оголошення
29.07.2023 14:01
ТОП
Автовишки Бровари. Послуги автовишок від власника без переплати. b4bed5eb04 - зображення 1
Бровари
Управління надає кваліфіковапну послугу по виконанню робіт по місту Бровари та його району колінчатими автовишками. Вся техні...
14.11.2023 15:54
ТОП
Продажа и ремонт КПП на Renault Traffic, Renault Master, Opel Vivaro 219a2af9d1 - зображення 1
Хмельницький
Продажа и ремонт КПП на Renault Traffic, Renault Master, Opel Vivaro, Opel Movano! Pf 1, Pk 5, Pk 6, Pf 6, Jb 1, Jb 3,Jc 5 ...
03.03.2023 10:48
ТОП
Оренда гусеничних кранів МКГ-25БР Київ, Бровари по Україн. Крани гусеничні. 0e6e2e3ec2 - зображення 1
Бровари
Броварське управління механізації надає в оренду по місту Бровари, Київу та іншим містам України стрілові, поноповоротні, диз...
Результат пошуку
05.04.2020 11:41
Колготи для дівчинки 39bbe8fc99 - зображення 1
Костопіль
Продам колготи для дівчинки польського виробника By snazzy. Трохи маломірять. Гарний трикотаж, не кусають ніжку. Розміри від ...
ТОП


Шкарпетки, колготки та гольфи: три невід'ємні частини гардеробу для дівчаток. Але чи знаєте ви, що ці слова мають цікаве походження?

"Шкарпетки" походять від англійського слова "skep", що означає корзину, так як раніше шкарпетки виготовлялися з вовни, яка зберігалась у корзинах.

"Колготки" походять від французького слова "collant", що означає "щільний" або "тягнучий". Саме такими вони є - тягнуться і притримують ноги.

Гольфи мають ірландське походження, тому що почали виготовлятися в Ірландії. Назва гольфи виникла через те, що їх часто носили гравці в гру гольф.

Але ці слова не тільки цікаві за своїм походженням, але і за своїм використанням в гардеробі дівчаток. Шкарпетки, колготки та гольфи доповнюють будь-який наряд і дають можливість виразити свій стиль. Вони можуть бути білими, чорними, кольоровими або навіть з різними малюнками. Вибір залежить тільки від вашої фантазії та стилю.

Зайдіть на 25torg.com та оберіть для своєї дівчинки найкращі шкарпетки, колготки та гольфи, щоб створити неповторний образ, який вражатиме своєю оригінальністю!