ДОПОМОГА
ЗСУ
Умови використання 25ТОРГ

1. Загальні положення

 

25ТОРГ – унікальний торговий майданчик для продажу і покупки різноманітних товарів, робіт і послуг на взаємовигідних умовах.

 

1.1. Торговий майданчик 25torg.com (далі – «Виконавець», «Компанія») публікує дану Угоду як публічний договір (оферту), і у разі прийняття (акцепту) викладених нижче умов будь-яка дієздатна фізична або юридична особа (далі – «Користувач») зобов'язується виконувати умови цієї Угоди в обов'язковому порядку, без необхідності оформлення (підписання) додаткових документів або угод.

1.2. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

 • Оферта – публічна пропозиція Виконавця, адресована будь-якій дієздатній фізичній та/або юридичній особі, укласти з ним Публічний договір про надання послуг на умовах, що містяться в цій Угоді разом з усіма додатками;

 • Акцепт – повне прийняття Користувачем умов Угоди;

 • Сайт – інтернет-сайт https://25torg.com, додатки сайту для мобільних пристроїв на базі операційних систем iOS, Android, що адмініструються Компанією та являє собою комунікаційну платформу для розміщення тимчасових класифікованих оголошень (далі по тексту – Сайт та/або Сайти);

 • Користувач (покупець, продавець, у тому числі, потенційний) – будь-яка дієздатна, повнолітня фізична або юридична особа, яка прийняла умови цієї Угоди та користується послугами Компанії. Від імені юридичної особи користування Сайтом здійснюється уповноваженим співробітником/представником такої юридичної особи;

 • Бізнес-користувач – користувач, який використовує Сайт у бізнес-цілях, і відповідає хоча б одній із зазначених у цій Угоді ознак. Користувач може вважатися Компанією Бізнес-користувачем незалежно від того, чи зареєстрований такий користувач як суб'єкт підприємницької діяльності в установленому законодавством порядку, або ж здійснює таку діяльність без відповідної реєстрації;

 • Товар – будь-який матеріальний об'єкт, окрім людей; об'єктів, обмежених чи виключених з обороту; послуг;

 • Послуга – будь-яка операція, яка не є постачанням товарів, пов'язана з наданням сервісу, що споживається в процесі здійснення певної дії або здійснення певної діяльності, для задоволення особистих потреб замовника;

 • Послуги/сервіс 25ТОРГ – будь-які платні та безкоштовні сервіси, що надаються Виконавцем за допомогою Сайтів (наприклад, у тому числі, але не виключно, всіх його можливостей, тексту, даних, інформації, програмного забезпечення, графіків або фотографій, малюнків тощо), а також будь-які інші послуги, що надаються Компанією за допомогою сервісів Сайтів;

 • Обліковий запис/акаунт – створюваний Користувачем і належний Виконавцю електронний кабінет Користувача у функціональній системі Сайтів, за допомогою якого він може керувати своїми оголошеннями на Сайтах. Обліковим записом/акаунтом може користуватися лише один Користувач; передача даних для доступу до облікового запису/акаунту іншому Користувачеві (іншій особі) не допускається;

 • Реєстрація – прийняття Користувачем оферти на укладання цієї Угоди та процедура, в ході якої Користувач шляхом заповнення відповідних форм Сайту надає необхідну інформацію для використання сервісів Сайту. Реєстрація вважається завершеною лише у разі успішного проходження всіх її етапів згідно опублікованих на Сайті інструкцій;

 • Персональні дані – це відомості або сукупність відомостей про фізичну особу, яка за їх допомогою ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована;

 • SMS-верифікація – це перевірка Користувача, яка може здійснюватися шляхом введення спеціального коду верифікації, надісланого Компанією у SMS-повідомленні на номер, вказаний Користувачем на сторінці верифікації, у відповідне поле на сторінці верифікації;

 • Розміщення – це дія Користувача – публікація або активація одного оголошення. Розміщенням також є зміна існуючого оголошення, якщо така зміна передбачає заміну та/або додавання товару, зміну суттєвих характеристик товару, зміну регіону.

У цій Угоді поняття «Товар» вживається однаково для позначення як товарів, так і послуг, що розміщуються на Сайті, і є тотожним.

1.3. Якщо Користувач не погоджується з Угодою повністю або частково, Виконавець просить його залишити цей сайт та/або видалити додаток з пристрою. Дані умови регулюють використання Користувачем Сайтів та послуг 25torg.com. Користування Послугами 25torg.com означає, що Користувач ознайомлений з даною Угодою, розуміє та повністю приймає її умови.

1.4. Починаючи використовувати будь-який сервіс 25torg.com, Сайт, встановлюючи додаток, або пройшовши процедуру реєстрації, Користувач підтверджує свою повну дієздатність, факт досягнення ним повноліття відповідно до законодавства України (18-річного віку), та прийняття всіх умов Угоди в повному обсязі без жодних умов та винятків. У разі незгоди Користувача з будь-яким із положень цієї Угоди, Користувач не має права використовувати сервіси 25torg.com.

1.5. Цим Компанія пропонує Користувачам мережі Інтернет користуватися своїми сервісами на умовах, викладених у даній Угоді.

1.6. Компанія пропонує Користувачеві послуги з використання Сайтів для розміщення інформації про товари та послуги з метою, у тому числі, але не виключно, подальшої купівлі або продажу різних товарів (послуг) іншими Користувачами.

1.7. Всі угоди укладаються безпосередньо між Користувачами. Таким чином, Компанія не є учасником угод Користувачів, а лише надає комунікаційний торговий майданчик для розміщення оголошень.

1.8. Компанія не несе відповідальності за достовірність розміщеної Користувачем інформації, за якість товарів та послуг, їх характеристики, за наявність у Користувача дозвільних та/або правовстановлюючих документів на товар, послугу, право їх продажу, купівлі, обміну, реалізації, використання, переміщення та зберігання, сертифікатів якості.

1.9. Відповідальність за порушення будь-яких норм чинного законодавства, прав і свобод інших осіб, за достовірність інформації при розміщенні оголошень та укладанні угод купівлі/продажу товарів і послуг несуть Користувачі.

 

2. Реєстрація та розміщення оголошень. Умови користування Сайтом

 

2.1. Користувач отримує право розміщувати оголошення на Сайті після заповнення спеціальної форми із зазначенням параметрів пропонованих товарів. Використання можливостей та сервісів Сайтів як зареєстрованими, так і незареєстрованими Користувачами означає прийняття зобов'язань дотримуватися правил та інструкцій з користування послугами 25ТОРГ, в т.ч. цієї Угоди.

2.2. Реєстрація необхідна для користування всіма функціями 25ТОРГ. Для реєстрації потрібно натиснути кнопку "Реєстрація". Потім слід заповнити форму реєстрації, вказавши:

 • ім᾽я (справжнє);

 • телефон (діючий номер);

 • e-mail (адресу електронної пошти);

 • пароль (не менше 6 символів, обов᾽язково цифри і латинські літери).

2.3. Вся інформація, зазначена Користувачем при реєстрації, має бути достовірною. Відповідальність за надання недостовірної інформації повністю несе Користувач.

2.4. Після заповнення реєстраційної форми необхідно підтвердити свою згоду з умовами користування торговим майданчиком (Угодою користувача) і натиснути кнопку «Реєстрація».

2.5. Для активації облікового запису Користувач має перейти за посиланням у листі, який буде надіслано на вказану під час реєстрації адресу електронної пошти. Після активації облікового запису ресурс 25ТОРГ буде доступний у повному обсязі.

2.6. Обліковий запис Користувача включає в себе:

Мої оголошення. Опубліковані Користувачем оголошення.

Чернетку. Оголошення зберігаються 30 днів, після чого видаляються назавжди.

Мої повідомлення. Вихідні та вхідні повідомлення від інших Користувачів.

Профіль. Особисті дані Користувача, які можна за необхідності редагувати.

Фінанси. Історія всіх операцій та платежів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право вимагати заповнення додаткових форм, зобов'язань, приміток тощо Користувачем при розміщенні оголошення з продажу/купівлі певних видів товарів та послуг, на що Користувач дає свою повну згоду.

2.7. Вхід до облікового запису здійснюється наступним чином:

1. Натисніть кнопку «Увійти».

2. Введіть свої дані, вказані під час реєстрації: e-mail та пароль.

2.8. Вихід із облікового запису здійснюється наступним чином:

1. Натисніть кнопку «Ім᾽я користувача».

2. У вікні, що з᾽явилося, натисніть кнопку «Вийти».

2.9. Користувач несе відповідальність за всі дії з використанням його електронної адреси, номеру мобільного телефону та паролю для входу на Сайт. Користувач має право користуватися сервісами Сайту тільки за допомогою власної електронної адреси, номеру мобільного телефону та паролю. У разі передачі даних для доступу до облікового запису/акаунту іншому Користувачеві (іншій особі), такий обліковий запис/акаунт може бути заблокований адміністрацією на власний розсуд.

2.10. Користувач зобов'язується зберігати конфіденційність паролю та не розкривати його третім особам.

2.11. Користувач зобов'язаний відразу змінити дані для входу на Сайти, якщо у нього є причини підозрювати, що його електронна адреса, телефон та пароль, які використовуються для входу на Сайти, були розкриті або можуть бути використані третіми особами.

2.12. Користувач, який розміщує оголошення з продажу товарів на Сайті, зобов'язується розмістити інформацію про них відповідно до цієї Угоди та інструкцій, представлених на Сайті, і надати точну та повну інформацію про товар і умови його продажу. Розміщуючи інформацію про товар, Користувач підтверджує, що він має право продавати цей товар відповідно до вимог законодавства країн, в яких він реалізується.

2.13. Користувач гарантує, що запропоновані ним товари відповідають нормам якості, встановленим законодавством країн, для яких вони реалізуються, та вільні від претензій третіх осіб.

2.14. Користувач зобов'язаний ретельно перевірити всю інформацію про товари, розміщені ним на Сайті, та, у разі виявлення неточної інформації, додати необхідні відомості в опис товару. Якщо це неможливо – виправити неправильну інформацію, анулювавши оголошення та повторно розмістивши інформацію про товар.

Умови доставки мають бути включені до опису товару. Умови продажу товару, викладені Користувачем, не повинні суперечити цій Угоді та чинному законодавству країн, для яких цей товар реалізується.

2.15. Користувач зобов'язується не надавати активну підтримку та не розповсюджувати інформацію про послуги, що надаються конкурентами Виконавця, будь-яким чином, але не виключно:

 • Інформацію про інші дошки оголошень, торгові майданчики, інтернет-аукціони та/або інтернет-магазини;

 • Інтернет-ресурси, що пропонують товари та послуги, заборонені для продажу на Сайтах.

2.16. Компанія має право перемістити, завершити або подовжити термін демонстрації товару Користувача з технічних причин, що підконтрольні або непідконтрольні Компанії. Також Компанія має право припинити демонстрацію оголошення, якщо Користувач зареєстрував товар з порушенням умов цієї Угоди або чинного законодавства.

2.17. Користувачеві заборонено:

 • Публікувати однакові оголошення з одного і того ж адресу електронної пошти/номеру мобільного телефону;

 • Публікувати схожі за змістом оголошення, де очевидно, що йдеться про ту саму пропозицію;

 • Дублювати однакові оголошення з різних адрес електронної пошти/номерів мобільних телефонів;

 • Публікувати оголошення в категорії, яка не відповідає змісту оголошення;

 • Публікувати оголошення, заголовки яких містять знаки пунктуації, що повторюються, та/або нелітерні символи;

 • Публікувати оголошення, опис та/або заголовок/фотографії яких є непозв'язаними і не читаються;

 • Публікувати оголошення з пропозицією декількох товарів одночасно;

 • Додавати в оголошенні посилання на ресурси, які містять шкідливі елементи або посилання на головну сторінку сайту;

 • Розміщувати оголошення про товар, якщо таке розміщення може призвести до порушення правозастосовного законодавства.

Оголошення повинні відповідати географічній області та місту, обраним у відповідних функціональних налаштуваннях Сайту.

Дозволяється розмістити одне оголошення щодо одного конкретного предмета, об'єкта майна.

Всі оголошення обов'язково проходять процедуру модерації представниками Компанії.

2.18. Забороняється розміщувати оголошення, що рекламують продаж:

 • алкогольних напоїв;

 • сигарет та тютюнової продукції;

 • наркотичних речовин та прекурсорів;

 • порнографічних матеріалів чи предметів;

 • лікарських засобів;

 • фармакологічних продуктів, медикаментів;

 • крадених, одержаних незаконним способом товарів;

 • предметів, що становлять небезпеку для життя та здоров'я;

 • неіснуючих товарів;

 • людських органів та органів тварин;

 • спеціальних технічних засобів негласного одержання інформації;

 • персональних документів, цінних паперів, а також їх бланків; інших офіційних документів;

 • баз даних, заборонених для використання або розповсюдження;

 • вогнепальної, холодної, травматичної та іншої зброї, а також боєприпасів та комплектуючих до неї;

 • спеціальних засобів активної оборони, які застосовуються правоохоронними органами;

 • ікл моржа, бивнів слона і мамонта не у виробі, а також дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння не у виробі;

 • заборонених до продажу тварин/рослин, занесених до списку міжнародної конвенції СІТЕС тварин/рослин (про торгівлю рідкісними та зникаючими видами флори та фауни);

 • предметів, виключених із законного обороту чи обмежених в обороті;

 • товарів, якими Користувач насправді не володіє;

З повним переліком заборонених на Сайті товарів і послуг можна ознайомитись за посиланням: https://25torg.com/faq/rules_page (Додаток №1 до Угоди користувача).

2.19. Компанія має право видаляти оголошення на вимогу правовласника або компетентних державних органів. Компанія також залишає за собою право видаляти будь-які оголошення, які, на її думку, не відповідають принципам та засадам суспільної моралі. Рішення про видалення є остаточним і оскарженню не підлягає.

2.20. Адміністрація і модератори Сайту (представники Компанії) мають право:

 • Вносити в текст оголошення Користувача правки щодо орфографії та пунктуації, які не впливають на загальний зміст оголошення;

 • Переносити оголошення в інші категорії Сайту у випадку виявлення більш відповідної категорії для їх розміщення;

 • Відмовити в публікації оголошень, якщо вони не відповідають тематиці обраних розділів або порушують дану Угод, а також обмежувати кількість оголошень від одного Користувача без пояснення причин з метою зручності користування Сайтами.

2.21. Не допускається вказівка некоректних характеристик предмета пропозиції в оголошенні. У тому числі вказівка ціни, яка не відповідає фактичній ціні реалізації товару або послуги. Ціна має бути вказана повністю за увесь товар.

2.22. Заголовок розміщуваного оголошення має відповідати тексту самого оголошення і не містити контактну або персональну інформацію про Користувача (телефон, електронну адресу, адресу інтернет-ресурсу).

2.23. Фото, яке демонструє товар, пропонований Користувачем до продажу, має відповідати заголовку і тексту оголошення. На фото має бути зображений тільки пропонований об'єкт. Стокові фото та/або фото, завантажені з мережі Інтернет, заборонені.

2.24. Для полегшення взаємодії між Користувачами Компанія може встановлювати обмежений доступ до контактної інформації інших Користувачів. Право використання відомостей, наданих іншими Користувачами, обмежується даною Угодою.

2.25. Компанія не несе відповідальність за зміст оголошень або гіперпосилань на ресурси, вказані в описі оголошень Користувачів.

2.26. Предметом оголошень можуть бути товари, реалізація яких не заборонена і не обмежена законодавством країн, в яких вони реалізуються, а також не суперечить цій Угоді.

2.27. Для обліку кількості розміщених оголошень за одиницю береться 1 (одне) Розміщення.

2.28. Незареєстрований Користувач може:

 • переглядати сторінки Сайту та оголошення інших Користувачів;

 • користуватися пошуком.

Не може:

 • розміщувати оголошення та користуватися платними послугами реклами;

 • надсилати повідомлення іншим авторам оголошень;

 • додавати оголошення до Вибраного;

 • використовувати інші додаткові можливості.

2.29. Зареєстрований Користувач отримує повний доступ до всіх функцій та можливостей Сайту (розміщення оголошень про продаж товару, виконання роботи та надання послуги згідно правил торгового майданчика, покупка товару, роботи та послуги, надсилання повідомлень, замовлення реклами та інший функціонал Сайту).

Увага! Перед реєстрацією обов'язково необхідно ознайомитися з правилами торгового майданчика та умовами його використання. Після першого порушення існуючих правил робиться попередження. Повторне порушення правил призводить до видалення облікового запису.

2.30. Зареєстрований Користувач отримує можливість публікувати свої оголошення. Після схвалення модератором оголошення стане активним та залишатиметься таким протягом усього терміну дії (продавець може деактивувати оголошення у разі продажу товару, припинення виконання робіт та надання послуг, а також з інших причин).

2.31. Кожне оголошення проходить модерацію (перевірку) на відповідність правилам 25ТОРГ та знаходиться в розділі «Оголошення на розгляді». Якщо оголошення не суперечить правилам торгового майданчика, воно стає доступним для інших Користувачів і переходить до розділу «Активні оголошення».

2.32. У розділі «Модерацію не пройдено» знаходяться оголошення, які не схвалені модератором через порушення правил торгового майданчика 25ТОРГ.

Оголошення у розділі «Модерацію не пройдено» знаходиться 14 днів, протягом яких воно може бути відредаговане та знову спрямоване на модерацію. Після закінчення 14-денного терміну оголошення переміщується до Чернетки.

Увага! Якщо інформація про товар, роботу чи послугу неповна та некоректна, або товар, робота чи послуга входить до категорії заборонених на даному торговому майданчику, тоді оголошення не проходить модерацію та не відображається для інших Користувачів на Сайті.

2.33. Якщо оголошення знаходиться в Архіві, його можна повністю редагувати, змінюючи будь-яку інформацію.

В активних оголошеннях та оголошеннях на розгляді не можна відредагувати:

 • категорію та підкатегорію.

2.34. Етапи подання оголошення:

1. Перевірка модератором (від 30 секунд до кількох годин, але не більше доби).

2. Розміщення на торговому майданчику у випадку затвердження модератором.

3. Архів. Оголошення, переміщені Користувачем до Архіву, зберігаються там 180 днів, після чого видаляються назавжди.

2.35. Безкоштовні оголошення на даному торговому майданчику лімітовані. Всім Користувачам дозволяється розміщувати не більше 25 безкоштовних оголошень.

2.36. Оголошення має таку форму:

Заголовок. У заголовку вказується правильна та повна назва товару, роботи або послуги.

Приклад: Автомобіль Ford Mondeo CD391

Категорія. Користувач обирає одну із запропонованих категорій, що максимально відповідає товару, і закріплюється за оголошенням без можливості зміни.

Приклад: Ford Mondeo – автомобіль. Відповідно, оголошення про його продаж має знаходитись у категорії «Транспорт». Так покупці швидше знайдуть товар, роботу чи послугу, якими вони цікавляться.

Ціна товару, роботи або послуги. Ціна вказується Користувачем під час подання оголошення.

Мінімальна ціна товару, роботи або послуги на 25ТОРГ – 1 грн (1 $, 1 €).

Опис товару, роботи або послуги. Необхідно подати максимально можливий опис товару, роботи або послуги.

Приклад: Тип кузова – седан. Пробіг – 24 тис.км. Двигун – 1,5 л. Паливо – бензин. Коробка передач – автомат. Привід – передній. Колір – синій. Місто – Кривий Ріг.

Фото. Додати особисто зроблені фото товарів. Якщо пропонуються роботи або послуги, додайте, за можливості, фото виконаних робіт або послуг. Фото мають бути високої якості (мінімальна кількість фото – 3). Використання фотографій, знайдених в мережі Інтернет, переслідується відповідно до Закону України «Про авторське право та суміжні права».

Примітка 1. Обов'язкові поля для заповнення мають позначку «*».

Примітка 2. Некоректно заповнені поля виділяються червоним.

Після заповнення форми слід натиснути кнопку "Опублікувати".

Тип розміщення оголошення Аукціон

Дату початку аукціону можна встановлювати не раніше, ніж через 10 днів після публікації оголошення, і не пізніше, ніж через 30 днів. Наприклад, якщо оголошення опубліковано 1 листопада, дату початку аукціону можна вибрати в період з 10 по 30 листопада.

Принцип проведення Аукціону

У вказаний продавцем час покупці починають робити ставки. Якщо після останньої ставки проходить 5 хвилин і ставок більше немає – Аукціон закривається. Приклад: Аукціон розпочався о 18.00; останню ставку зробили о 18:30 і ставок більше немає; у цьому випадку Аукціон закінчиться о 18:35. У випадку, якщо ставок немає, Аукціон триватиме 15 хвилин після початку.

Покупці можуть бачити лише останні 5 ставок. Весь список ставок бачить лише продавець в Архіві.

Увага! Оголошення перевіряється модератором від 30 секунд до кількох годин (не більше доби).

2.37. Платні оголошення

Торговий майданчик 25ТОРГ надає можливість купівлі оголошень від 200 до 2500 шт. Вартість та термін розміщення платних оголошень представлені на сторінці Більше оголошень.

Кількість платних оголошень протягом всього терміну покупки залишається постійною, тобто продавець може переміщувати оголошення в Архів, видаляти, редагувати та публікувати заново без додаткової оплати. Приклад: Продавець купив 10 оголошень на 1 місяць, з них – 2 оголошення видалив, 3 – перемістив до Архіву, залишилося 5 оплачених оголошень. Отже, продавець має можливість подати 5 нових оголошень в оплачений період.

Увага! Кожному продавцю надається 25 безкоштовних оголошень, які зберігаються при купівлі платних оголошень. Приклад: Продавець купив 200 платних оголошень, в результаті він матиме 225 оголошень, 25 з яких – безкоштовні.

2.38. В Архіві оголошень зберігаються всі неактивні оголошення Користувача:

 • оголошення, які Користувач з Активних оголошень тимчасово переносить до Архіву.

Оголошення, переміщені до Архіву, зберігаються 180 днів, після чого видаляються назавжди.

2.39. Щоб видалити неактивне оголошення, яке знаходиться в розділі «Архів», натисніть кнопку «Видалити».

Для видалення оголошення слід натиснути кнопку «Перемістити до Архіву» та видалити з Архіву.

2.40. Пошук товару, роботи або послуги на 25ТОРГ здійснюється за одним або декількома параметрами.

Приклад. Параметри пошуку: регіон, категорія, ціна, характеристика тощо.

Параметри пошуку:

У всіх розділах. Введіть у полі Пошук точну назву товару, роботи або послуги, яку шукаєте, та натисніть кнопку «Пошук». Перегляньте результати запиту. Якщо пошук не дав результатів, швидше за все потрібного товару, роботи чи послуги немає в наявності на торговому майданчику.

Потрібно періодично відновлювати пошук, оскільки на торговому майданчику регулярно з'являються нові оголошення про продаж товарів, робіт або послуг різних видів та категорій.

По регіонах чи містах. Оберіть у полі Пошук потрібний регіон або місто для пошуку товару, роботи чи послуги.

За категоріями. Оберіть потрібну категорію. Введіть повну назву товару, роботи або послуги, та натисніть кнопку «Пошук».

За ціною. Вказуйте бажаний діапазон цін товару, роботи або послуги у відповідному вікні.

Приклад: від 300 до 1000 грн.

Після вказівки ціни натисніть кнопку «ОК» та дивіться результати пошуку. Якщо за вказаним пошуковим запитом нічого не знайдено, з'явиться вікно «Оголошень не знайдено».

2.41. Всі оголошення, які знаходяться на головній сторінці 25ТОРГ, розташовуються в наступному порядку:

1. Новинки – оголошення, які нещодавно опубліковані на сайті.

2. ТОП – всі оголошення, що рекламуються.

3. Переглянуті – останні 6 оголошень, які переглянув Користувач. Лише для зареєстрованих Користувачів.

4. Продані – оголошення про товар, роботу чи послугу, що реалізовані (виконані).

2.42. Для того, щоб додати оголошення до «Обраного», необхідно натиснути кнопку «Додати до обраного».

2.43. Оголошення Користувача може бути видалене Компанією через порушення Користувачем умов даної Угоди, а також з наступних причин:

 • У Користувача вже є активне аналогічне оголошення на Сайті з рекламою цього товару, окрім випадків, передбачених Угодою;

 • Інформація, що міститься в оголошенні, суперечить даній Угоді, правилам публікації оголошень та/або законодавству;

 • Інформація, що міститься в оголошенні, хибна;

 • Заголовок оголошення не містить інформації про затребуваний/пропонований товар;

 • Заголовок оголошення містить повторювані знаки оклику та питання, багатокрапки та інші знаки;

 • Заголовок або коментар до фотографії містить посилання на інтернет-ресурси;

 • Фотографія не має очевидного змістового зв'язку з текстом оголошення або не служить цілі адекватно проілюструвати текст оголошення;

 • Фотографія містить елементи інтерфейсу Користувача, абстрактні малюнки тощо;

 • Фотографія містить будь-яку рекламну інформацію (посилання на сайт, e-mail, номер телефону, Skype, IСQ, ID в соцмережах, ID інших месенджерів тощо);

 • Фотографія неналежної якості, зображуваний предмет невиразний;

 • Оголошення додано до категорії, яка не відповідає змісту поданого оголошення;

 • Компанії подано скаргу від власника майнових прав, інтелектуальної власності, та/або запит уповноваженого органу державної влади;

 • Компанії подано обґрунтовану скаргу іншого Користувача про порушення в оголошенні його прав.

 

3. Умови формування ціни на товар при розміщенні оголошення на Сайті

 

3.1. Вартість пропонованого товару не може бути меншою, ніж 1 (одна) грн, 1 (один) $, 1 (один) €. Товар може бути представлений у валюті: гривня, долар, євро. Будь-яка іноземна валюта підлягає конвертації в національну валюту (гривня) за відповідним курсом на Сайті Компанії.

 

4. Замовлення реклами

 

4.1. Якщо товар, роботу чи послугу необхідно продати терміново, можна скористатися функцією «Реклама».

Увага! В день подачі оголошення знаходиться на першій сторінці пошуку. Потім воно буде переміщуватися вниз вміру появи інших оголошень в категорії. При цьому кількість переглядів сторінки з оголошенням буде зменшуватися, що знижує можливість продажу товару, роботи або послуги.

Оголошення, що рекламується, переважає над звичайними оголошеннями, завжди перебуваючи на більш високих позиціях у Пошуку. В результаті цього кількість переглядів оголошення збільшується, що призводить до швидкого продажу товару, роботи та послуги.

4.2. Торговий майданчик 25ТОРГ надає своїм Користувачам три види реклами оголошень:

1. ТОП – у ТОПі знаходяться рекламовані оголошення, які відображаються вгорі сторінки, та першими виводяться у пошуку. ТОП-оголошення також зберігає свою позицію у звичайному списку оголошень.

2. Виділене – оголошення виділяється жовтою рамкою з моменту оплати та до кінця терміну розміщення оголошення. Виділення привертає особливу увагу покупців. Виділене оголошення зберігає свою позицію у звичайному списку оголошень.

3. Копія – дублювання оголошення в іншій категорії товарів.

Приклад: розміщення оголошення про продаж телефону в розділі Будинок та сад, що призводить до збільшення кількості переглядів та прискорення продажу.

4. Поєднання ТОП та Виділене – оголошення розміщується у ТОПі та виділяється жовтою та червоною рамками. Це різко збільшує кількість переглядів та ймовірність продажу товару, роботи чи послуги у таких оголошеннях.

4.3.1. У разі переміщення оголошення в Архів оплата реклами анулюється, а її вартість не повертається продавцю.

4.3.2. Повторно замовити рекламу оголошення можна лише після закінчення терміну дії існуючої реклами.

4.3.3. Термін дії реклами аукційних оголошень спливає в момент завершення Аукціону.

4.4. Увага! Кошти за рекламу оголошення поверненню не підлягають в наступних випадках:

 • дострокове переміщення Користувачем власного оголошення в Архів;

 • порушення правил торгового майданчика 25ТОРГ.

4.5. Замовлення (акцептування) платних послуг здійснюється Користувачем на сторінці замовлення послуги, або через відповідний розділ мобільних додатків, в особистому обліковому записі.

4.6. Користувач зобов'язується ознайомитись із цінами на платні послуги Компанії, які розміщені на Сайтах, після чого може замовити такі послуги. Вартість обраної послуги доступна на сторінці замовлення та залежить від параметрів такого замовлення.

4.7. Оплата платних послуг Компанії здійснюється у порядку, зазначеному на Сайті та в Інструкціях.

 

5. Права та обов'язки Сторін

 

5.1. Всі об'єкти, доступні на сервісах Компанії, у тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, програми для ЕОМ, бази даних, музика, звуки та інші об'єкти, а також будь-який контент, розміщений на сервісах Сайтів, є об'єктами виняткових прав Компанії, Користувачів та інших правовласників.

5.2. Використання контенту, а також будь-яких інших елементів сервісів можливе лише в рамках функціоналу, який пропонує той чи інший сервіс Сайту. Жодні елементи змісту сервисів Сайту, а також будь-який контент, розміщений на сервісах Сайту, не можуть бути використані іншим чином без попереднього дозволу правовласника. Під використанням маються на увазі, у тому числі, але не виключно: відтворення, копіювання, переробка, розповсюдження на будь-якій основі тощо.

5.3. Для того, щоб надати Компанії право публікувати відомості, надані Користувачем, останній передає Компанії чинне всюди (територіально не обмежене), безстрокове, безвідкличне, невиключне, субліцензоване право на використання, публікацію, збір, демонстрацію, копіювання, дублювання, відтворення, доведення до загального відома інформації щодо авторських прав, публікацій та баз даних, якими володіє Користувач, а також щодо наданих ним відомостей, зображень та фотографій на всіх відомих чи невідомих інформаційних носіях. Перераховані права надаються Компанії безоплатно (без виплати винагороди), при цьому Користувач зберігає всі майнові права на зміст інформації, що розміщується в оголошенні. Крім перерахованого вище, Користувач надає право на доступ до розміщеної ним інформації всім Користувачам Сайтів. Користувач погоджується з тим, що текст, фотографії та інші матеріали, додані до оголошення, можуть бути використані Компанією при підготовці рекламних матеріалів, статей, звітів, аналізів тощо, та використовуватися Компанією на власний розсуд без додаткової згоди з боку Користувача, без виплати винагороди.

5.4. Скориставшись сервісами Сайтів, Користувач підтверджує, що несе виняткову відповідальність за зміст розміщених ним оголошень, а також має всі необхідні права, ліцензії, дозволи на розміщення інформації в оголошенні на Сайтах, включно без обмежень зі всіма патентами, торговими марками, комерційними таємницями, авторськими правами, або має відповідну письмову згоду, ліцензію або дозвіл всіх ідентифікованих в оголошенні осіб та компаній для використання їх імен або зображень.

5.5. Користувач зобов'язується:

 • Не вживати жодних дій, які можуть призвести до непропорційно великого навантаження на інфраструктуру Сайтів;

 • Не використовувати автоматичні програми для отримання доступу до Сайтів без письмового дозволу Компанії;

 • Не копіювати, не відтворювати, не змінювати, не розповсюджувати та не надавати громадськості будь-яку інформацію, що міститься на Сайтах (окрім відомостей, наданих власне Користувачем) без попереднього письмового дозволу Компанії;

 • Не перешкоджати і не намагатися перешкодити роботі та іншій діяльності на Сайтах; не перешкоджати дії автоматичних систем або процесів, а також інших заходів з метою перешкоджання або обмеження доступу на Сайти;

 • Не використовувати відомості, надані іншими Користувачами, з іншою метою, окрім як для здійснення угоди безпосередньо з цим Користувачем, без письмового дозволу іншого Користувача. До цього пункту Угоди не включено персональні дані Користувача, які останній надає Компанії під час реєстрації.

5.6. Користувачеві забороняється:

 • Обговорення дій модераторів та адміністрації Сайту іншим чином, окрім електронного листування з модераторами;

 • Використання імен Користувачів, схожих на імена інших Користувачів, з метою видати себе за них та писати повідомлення від їх імені.

5.7. Доступ до персональних даних Користувача з боку інших Користувачів можливий лише за наявності письмової згоди Користувача на такий доступ або на виконання вимог відповідного законодавства.

5.8. Компанія зобов'язується докладати всіх зусиль для належного виконання своїх обов'язків згідно цієї Угоди, у тому числі нормальної роботи сервісів Сайтів та нерозповсюдження третім особам персональних даних, наданих Користувачем, за винятком випадків, передбачених законодавством.

5.9. Компанія може періодично встановлювати обмеження щодо використання сервісів Сайтів, зокрема, максимальну кількість днів зберігання оголошень та їх розмір. Компанія має право будь-якої миті змінити чи припинити роботу сервісів Сайтів, або їх частини з попередженням Користувача, або без нього, не несучи при цьому відповідальності за подібні зміни або припинення.

5.10. Щоб підтримувати високу якість послуг, Компанія залишає за собою право обмежити кількість активних оголошень Користувача на Сайтах, а також обмежити дії Користувача на цих Сайтах.

5.11. Компанія може заборонити Користувачеві доступ до Сайтів, якщо Користувач порушує умови цієї Угоди. Факт порушення вважається підтвердженим, якщо Користувач був повідомлений адміністрацією Сайтів про ведення діяльності, яка порушує правила Сайтів та права третіх осіб. Компанія залишає за собою право в будь-який момент видалити або відключити обліковий запис Користувача, а також видалити всі розміщені оголошення Користувача, залишивши попереднє повідомлення Користувачеві про таке відключення на власний розсуд, не несучи відповідальності за власні дії перед Користувачем і третіми особами.

5.12. Компанія має право на власний розсуд відхиляти, видаляти або переміщувати будь-яке розміщене на Сайтах оголошення через порушення положень цієї Угоди.

5.13. Компанія має право передати Сайти з усіма їх сервісами та змістом, включно з особистою інформацією Користувачів, своєму правонаступнику за договорами чи на інших підставах.

5.14. Користувач має право надсилати скарги з питань роботи Сайту через форму зворотного зв'язку https://25torg.com/contact, які будуть розглянуті протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту їх надходження або з моменту отримання повної інформації щодо змісту скарги.

5.15. Компанія залишає за собою право в будь-який момент вимагати від Користувача підтвердження даних, зазначених ним під час реєстрації, та вимагати у звязку з цим надання підтверджуючих документів (зокрема –копії/завірені копії документів, що посвідчують особу), не надання яких, на розсуд Користувача, може бути порівняно з наданням недостовірної інформації. Якщо дані Користувача, зазначені у поданих ним документах, не відповідають даним, вказаним під час реєстрації, а також у випадку, якщо дані, зазначені під час реєстрації, не дають змогу ідентифікувати Користувача, Компанія має право відмовити Користувачеві у доступі до використання сервісів Сайтів з попередженням Користувача чи без нього.

5.16. Компанія має право будь-якої миті верифікувати Користувача за допомогою SMS-верифікації. Якщо Користувач не пройшов верифікацію, Компанія має право обмежити можливості користування Сайтом, а саме розміщення, редагування, подовження, оновлення оголошень. Вибірка Користувачів, які підлягають верифікації, здійснюється Компанією на власний розсуд.

Компанія має право на власний розсуд не допускати верифікацію Користувачів, які використовую номери телефонів певних операторів стільникового зв'язку (у тому числі віртуальних), CDMA-операторів.

5.17. Вся інформація про концепцію роботи Сайту Компанії 25ТОРГ, послуги, рекламу тощо є інтелектуальною власністю Компанії. Користувачі та інші особи не мають права використовувати, зберігати, копіювати, розповсюджувати зазначену інформацію та несуть за це персональну юридичну відповідальність, а також зобов'язані відшкодувати усі збитки Компанії, пов'язані з порушенням зазначеного положення.

5.18. Під час публікації оголошення про товар/послугу, який попередньо містить контент для вікової категорії 18+, Користувач зобов'язаний зазначити дану обставину безпосередньо в тексті під час публікації оголошення. У протилежному випадку всю юридичну відповідальність за розміщення інформації, яка містить контент вікового обмеження 18+, несе Користувач.

5.19. Під час використання ресурсів Сайту Користувач зобов'язаний дотримуватися чинного на території України законодавства у сфері запобігання та протидії корупції у будь-яких її проявах.

 

6. Відомості, що надаються Користувачем

 

6.1. Компанія зберігає за собою право зв'язуватися з Користувачем: надсилати інформаційні повідомлення на електронну та фізичну адресу, вказану під час реєстрації, а також надсилати повідомлення на номер мобільного телефону Користувача.

6.2. Збір інформації здійснюється шляхом самостійної з використанням програмних засобів Сайту вказівки Користувачем відповідних даних, необхідних для розміщення оголошень на ньому.

6.3. Інформація технічного характеру, що міститься в системі, наприклад, ip-адреси, відповідно до загальних правил інтернет-повідомлень, використовується Компанією в цілях, пов’язаних з обслуговуванням мережевого обладнання, а також для агрегації загальної статистичної, демографічної інформації (наприклад, про регіон, з якого Користувачем було здійснено з'єднання).

6.4. Компанія зберігає дані останнього доступу до системи Користувача з метою забезпечення високої якості наданих сервісів, які підлаштовуються до індивідуальних потреб та інтересів Користувача.

6.5. Користувач здійснює доступ до сервісів Сайту протягом тимчасових проміжків безперервного використання – сесій. Зареєстрований Користувач здійснює доступ до частини Сайту, яка стає доступною тільки після введення ним логіну та паролю, принаймні, один раз протягом сесії.

6.6. Вимкнення збереження даних останнього доступу до системи в налаштуваннях браузера не впливає на можливість використання сервісів Сайту в цілому, однак може обмежити їх функціонал для Користувача.

6.7. Дані останнього доступу до системи також застосовуються для збирання статистичної інформації щодо використання послуг Користувачами.

6.8. Користувачеві забороняється надавати інформацію, яка порушує дану Угоду або права третіх осіб, зокрема, інформація не має містити:

 • вульгарні, образливі вирази;

 • пропаганду ненависті, насильства, дискримінації, расизму, ксенофобії, міжнаціональних конфліктів;

 • заклики до насильства та протиправних дій;

 • дані, що порушують особисті (немайнові) права чи права інтелектуальної власності третіх осіб;

 • інформацію, яка сприяє шахрайству, обману чи зловживанню довірою;

 • інформацію, яка сприяє укладанню угод із краденими або підробленими предметами;

 • інформацію, яка порушує чи посягає на власність третіх осіб, комерційну таємницю або право на недоторканність приватного життя;

 • особисту чи ідентифікуючу інформацію про інших осіб без явно вираженої згоди цих осіб;

 • інформацію, яка містить відомості, що посягають на недоторканність приватного життя, чи ображають честь, гідність або ділову репутацію будь-кого;

 • інформацію, яка містить наклеп або погрози в бік будь-кого;

 • інформацію порнографічного характеру;

 • інформацію, яка шкодить неповнолітнім;

 • хибну та інформацію, що вводить в оману;

 • віруси або будь-які інші технології, які можуть зашкодити сайтам, Компанії або іншим Користувачам;

 • інформацію про сервіси, які вважаються аморальними, такі як проституція або інші форми, що суперечать нормам закону чи моралі;

 • посилання або інформацію про сайти, що конкурують із сервісами Компанії;

 • інформацію, яка є «спамом», «листом щастя», «схемою пірамід» або небажаною чи брехливою комерційною рекламою;

 • інформацію, що розповсюджується інформаційними агентствами;

 • інформацію з пропозицією франшизи, багаторівневого та мережевого маркетингу, агентської діяльності, торговельного представництва або будь-якої іншої діяльності, яка потребує вербування інших членів, субагентів, субдистриб'юторів тощо;

 • відомості виключно рекламного характеру без пропозиції конкретного товару чи послуги;

 • інформацію, яка іншим чином порушує законодавство країни, для якої призначено оголошення.

6.9. Зареєструвавшись на Сайті, Користувач дає беззастережне право і дозвіл Компанії та її представникам зберігати, узагальнювати, використовувати, розповсюджувати інформацію та персональні дані Користувача з метою забезпечення роботи торгового майданчика 25ТОРГ, модерації оголошень, контролю та обліку, вирішення спірних ситуацій тощо, а також на вимогу контролюючих органів, з урахуванням положень чинного законодавства.

6.10. Використовуючи Сайт та/або мобільний додаток, та/або інші пов'язані сервіси та інструменти 25ТОРГ, Користувач надає Компанії згоду на обробку власних персональних даних, таких як ім'я Користувача, регіон проживання, адреса електронної пошти, контактний телефон, інша контактна інформація за бажанням Користувача; ip-адрес, інші комунікаційні дані Користувача; повідомлення, листи, заяви, що передаються Користувачеві іншими Користувачами та навпаки, а також дає свою згоду на передачу власних персональних даних третім особам, у тому числі на передачу персональних даних за кордон, в будь-яку третю країну, згідно даної політики конфіденційності та відповідно до Угоди Користувача сервісів 25ТОРГ.

6.11. Користувачі мають знати, що при переході за деякими посиланнями, розміщеними на Сайті або в мобільному додатку, вони можуть бути перенаправлені на сайти (додатки тощо) інших компаній за межами хостингового простору Компанії, де інформація про Користувачів збирається поза прямим контролем Компанії. У такому разі Політика конфіденційності сайтів та/або додатків третіх осіб регулюватимуть порядок обробки інформації, отриманої від Користувачів цими третіми особами.

6.12. Компанія не збирає і не обробляє персональні дані про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях і професійних спілках, та подібну інформацію.

6.13. Для надання своїх послуг Компанія може використовувати інформацію, яку вона збирає та розміщує для таких цілей:

 • забезпечення обслуговування клієнтів, у тому числі для створення та управління обліковими записами Користувачів, вирішення технічних труднощів та доступу до різних функцій;

 • адаптація пропозицій та досвіду, утому числі реклами на своїх сервісах чи сервісах третіх осіб;

 • контроль загальної та індивідуальної активності Користувачів такої, як пошук за ключовими словами, активності за публікаціями оголошень та укладання угод, а також для управління трафіком на Сайті;

 • зв'язок з нашими Користувачами, у тому числі з питань сервісу, обслуговування клієнтів або дозволених маркетингових комунікацій через будь-які доступні канали зв'язку;

 • проведення науково-дослідної та аналітичної активності з метою покращення нашого сервісу; забезпечення дотримання Угоди Користувача сервісів 25ТОРГ, зокрема боротьбу з шахрайством та образами;

 • оцінка деяких факторів особистої інформації, зокрема, для аналізу та прогнозування особистих уподобань, інтересів, поведінки чи місцезнаходження, перевірка наявності вікових обмежень для Користувача.

Компанія може зберігати інформацію, яку вона збирає і отримує на власному Сайті так довго, як це необхідно для виконання вищевказаних ділових цілей.

6.14. Компанія може передавати певну знеособлену інформацію (дані, які не дозволяють ідентифікувати Користувачів окремо) стороннім постачальникам послуг, довіреним партнерам або авторизованим дослідникам з метою кращого розуміння, яка реклама чи послуги можуть зацікавити Користувачів, покращення загальної якості та ефективності послуг на Сайті чи сервісі, або задля забезпечення свого внеску в наукові дослідження, які, на думку Компанії, можуть забезпечувати великі соціальні блага.

Компанія може передавати інформацію, яку вона збирає, третім особам, які надають послуги Компанії, з метою проведення досліджень або надання сервісів Користувачам, при цьому дані, що передаються, є предметом цієї Політики конфіденційності, а залучені треті особи не мають права використовувати отриману інформацію інакше, ніж для надання послуг Компанії.

Уразі передачі персональних даних, передбачених цим розділом, інформування Користувача про передачу його персональних даних залишається на розсуд Компанії.

6.15. Користувач підтверджує, що має всі необхідні дозвільні документи та відповідає вимогам, прямо передбаченим законодавством України, для зберігання, використання, переміщення, продажу, купівлі, ремонту товару, надання та отримання послуг, що розміщуються на Сайті.

6.16. Для здійснення продажу/купівлі окремих видів товарів/послуг, Компанія залишає за собою право на отримання від Користувача інформації щодо його віку, з метою перевірки наявності вікових обмежень для Користувача (контент категорії 18+) будь-яким доступним технічним способом (заповнення форми, проставлення позначки, підтвердження іншим способом, обраним Компанією на Сайті). Користувач несе персональну та самостійну відповідальність за правдивість та достовірність наданої Компанії інформації про свій вік, та підтверджує власну обізнаність у необхідності неухильного дотримання цієї умови. В іншому випадку, Компанія не несе жодної відповідальності за можливі негативні наслідки для Користувача, що настали внаслідок порушення цієї умови користування.

 

7. Обмеження відповідальності Компанії

 

7.1. Скориставшись сервісами Сайтів, Користувач підтверджує свою згоду з тим, що він використовує Сайти та їх сервіси на свій страх та ризик «як є», оцінює та несе всі ризики, пов'язані з використанням розміщених на Сайтах оголошень, а Компанія, зокрема її керівництво, співробітники та агенти, не несуть жодної відповідальності за зміст розміщених на Сайті оголошень, за будь-які збитки та втрати, що стали результатом використання розміщених на Сайтах оголошень.

7.2. Компанія не є організатором/ініціатором угоди між Користувачами або її стороною. Сайт є торговельною комунікаційною платформою, яка надає можливість Користувачам розміщувати для реалізації, продавати та купувати дозволені законом товари у будь-який час, звідки завгодно та за ціною, складеною згідно з Розділом 3 цієї Угоди.

7.3. Компанія не може контролювати достовірність розміщеної Користувачами в оголошенні інформації. Компанія не несе відповідальності за збитки, заподіяні в результаті укладання угоди або неналежної поведінки будь-якої зі сторін такої угоди.

7.4. Компанія не несе відповідальності за поведінку Користувачів або за пропоновані ними товари, зазначені в розміщуваних оголошеннях, за зміст оголошення (у тому числі фотографії, інформацію тощо). Усі суперечки та конфлікти між Користувачами вирішуються ними самостійно без залучення Компанії.

7.5. Компанія не несе відповідальності за будь-який несанкціонований доступ або використання серверів Компанії та/або будь-якої інформації, що зберігається на них, про Користувачів, а також за будь-які помилки, віруси, «троянські коні» тощо, які можуть бути передані на Сайти або через Сайти третіми особами.

7.6. Якість, безпека, законність та відповідність товару їх опису, наявність дозвільної документації (дозволів, ліцензій тощо), документів, що підтверджують якість товару чи послуги, а також можливість та право Користувача продати або придбати товар (послугу) знаходяться поза контролем Компанії.

7.7. Компанія закликає Користувачів бути обережними та зберігати здоровий глузд при користуванні послугами Сайтів. Користувач має розуміти, що його контрагент може не мати відповідної дієздатності або видавати себе за іншу особу. Використання послуг Компанії передбачає, що Користувач усвідомлює та приймає ці ризики, а також погоджується, що Компанія не несе відповідальності за дії чи бездіяльність з боку Користувача.

7.8. Користувач не може робити висновок, що пропозиція, продаж та придбання будь-якого товару є дійсним та легальним тільки на основі факту розміщення, продажу та придбання товару на Сайті. Компанія не несе відповідальності за укладання угоди Користувачем Сайту. Користувач бере на себе повну відповідальність за власні дії та пропонований товар.

7.9. Якщо у Користувача виникають претензії до іншого Користувача в результаті користування останнім послугами Сайту, Користувач погоджується пред'являти ці вимоги самостійно та без втручання з боку Компанії, а також звільняє Компанію (разом з її дочірніми компаніями, афілійованими особами, службовцями, директорами, уповноваженими і співробітниками) від усіх вимог, зобов'язань, компенсацій щодо відшкодування збитків, витрат і затрат, включно з адвокатськими гонорарами, відомими чи невідомими, що виникли унаслідок чи у зв'язку з такими вимогами.

7.10. Бездіяльність з боку Компанії у разі порушення Користувачем або іншими Користувачами положень Угоди не позбавляє Компанію права вжити відповідних дій задля захисту власних інтересів пізніше, а також не означає відмови Компанії від своїх прав у разі вчинення подібних порушень.

7.11. Користувач має право повідомити Компанію про факт порушення його прав іншим Користувачем, скориставшись кнопкою «Поскаржитися» або за допомогою зворотного зв'язку.

7.12. У разі обґрунтованості скарг Користувача, Компанія на власний розсуд видаляє оголошення, яке порушує права Користувача.

7.13. Компанія не несе відповідальності за невиконання або ускладнення у виконанні зобов'язань щодо надання доступу до Сайтів через непередбачувані обставини непереборної сили, наслідки яких неможливо передбачити, уникнути або подолати (таких як рішення влади, трудові суперечки, нещасні випадки, обриви у загальній системі комунікацій, військові дії, громадянські конфлікти, надзвичайні ситуації, інші форс-мажорні обставини; у періоди надзвичайного та військового стану, запровадженого органами влади на певній території тощо).

7.14. Компанія не несе відповідальності за несправності в роботі Сайтів, спричинені технічними збоями у роботі обладнання та програмного забезпечення.

7.15. За жодних умов Компанія, її керівництво, співробітники та агенти не несуть відповідальності за прямі, непрямі, випадкові, спеціальні збитки та виплачені штрафні санкції будь-якого характеру (навіть якщо Компанія була попереджена про можливість таких збитків) внаслідок використання Сайтів та їх сервісів Користувачем, включно без обмежень випадки, у яких збитки стали результатом використання або неправильного використання Сайтів та їх сервісів.

7.16. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем та Компанією агентських відносин, відносин товариства, відносин зі спільної діяльності, трудових відносин, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

7.17. Компанія відповідає за рекламу, розміщену на сервісах Сайтів у встановлених законодавством України межах.

7.18. Компанія не несе відповідальності за збереження інформації з акаунту, можливість використання сервісів Сайту у разі блокування/заборони використання сторонніх сервісів, за допомогою яких Користувач здійснює реєстрацію та/або вхід на Сайт, що знаходяться поза контролем Компанії.

7.19. Компанія не несе відповідальності за протиправні дії третіх осіб та завдання збитків Користувачеві такими діями.

 

8. Рекомендації з безпеки

 

8.1. Продавцю:

8.1.1. За можливості краще зустрітися із покупцем особисто. При зустрічі рекомендується дотримуватися наступних запобіжних заходів:

 • зустрічайтеся з покупцями в громадських місцях у денний час;

 • будьте обережні і зберігайте пильність;

 • не зустрічайтеся з покупцем віч-на-віч;

 • не дозволяйте людині, яка оглядає товар, відходити на велику відстань;

 • вимагайте від покупця розрахунок на місці;

 • перерахуйте гроші, і тільки після цього віддавайте товар покупцеві.

8.1.2. Користуйтеся послугами офіційних поштових служб для пересилання покупцеві проданих товарів. Надавайте перевагу післяплаті. У такому випадку покупець не отримає товар, доки не сплатить його повну вартість.

8.1.3. Використовуючи банківську картку, вказуйте лише її номер. Не давайте іншим Користувачам додаткової інформації за Вашою карткою (пін-код, CVV-код, термін дії).

8.1.4. За можливості просіть переказати передоплату на картку, аби не сплачувати зворотну доставку уразі відмови покупця від товару.

8.1.5. Не вдавайтеся до послуг неофіційних служб та сторонніх осіб для доставки товару за місцем призначення.

8.2. Покупцеві:

8.2.1. Під час купівлі товару не робіть передоплату, яка перевищує вартість пересилання товару.

8.2.2. Користуйтеся послугами офіційних поштових служб для пересилання проданих товарів покупцеві. Надавайте перевагу післяплаті.

8.2.3. Зустрічайтеся з продавцем в громадських місцях у денний час; будьте обережні і зберігайте пильність.

8.2.4. Під час придбання товару або послуги, що вимагають наявності дозвільних документів, сертифікатів якості тощо, переконайтеся в їх наявності.

 

9. Термін дії угоди та припинення надання послуг на сайті. Внесення змін

 

9.1. Ця Угода набирає чинності з моменту початку користування будь-якого сервісу Сайту Користувачем, встановлення програми або з моменту реєстрації Користувача на Сайті, та діє безстроково.

9.2. Користувач має право в односторонньому порядку припинити реєстрацію на Сайті без попереднього повідомлення Компанії та без пояснення причин.

9.3. У випадку, якщо Компанією було внесено будь-які зміни до Угоди у порядку, передбаченому пунктом 9.5., з якими Користувач не погоджується, він зобов'язаний припинити використання сервісів Сайту. Факт не припинення використання Сайту є підтвердженням згоди Користувача з відповідною редакцією Угоди.

9.4. Розірвання Угоди з боку Компанії може відбутися у випадках:

1. Порушення положень цієї Угоди, завдання будь-якої шкоди Компанії, у тому числі її репутації, або Користувачам 25torg.com;

2. Здійснення інших дій, що суперечать політиці Компанії.

Правовідносини можуть бути відновлені лише після ухвалення адміністрацією Компанії відповідного рішення.

9.5. З метою покращення якості послуг, що надаються на Сайтах, для дотримання вимог законодавства та реагування на зміну ринкових умов, ця Угода може бути змінена Компанією в односторонньому порядку. Нова редакція Угоди набирає чинності з моменту її розміщення в мережі Інтернет за вказаною в цьому абзаці адресою, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди. Діюча редакція Угоди завжди знаходиться на сторінці за адресою https://25torg.com/faq/rules_page.

 

10. Інші умови

 

10.1. Системні повідомлення Сайтів, що стосуються оголошень Користувача, доставляються за електронною адресою, наданою Користувачем під час розміщення оголошення на Сайтах. У разі небажання отримувати такі повідомлення Користувача має право видалити відповідні оголошення з Сайтів.

10.2. Інформаційні повідомлення, призначені для широкого кола Користувачів, публікуються на Сайтах та/або розсилаються за електронними адресами Користувачів, які підтвердили свою згоду на отримання таких повідомлень під час публікації оголошень/реєстрації на Сайті.

10.3. У разі виникнення між Сторонами спорів та розбіжностей за цією Угодою або у зв'язку з нею, Сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом переговорів. Якщо будь-які суперечки, розбіжності або вимоги, що виникають відповідно даної Угоди, або у зв'язку з нею, у тому числі стосовно її виконання, порушення, припинення або недійсності, не можуть бути вирішені шляхом переговорів, то такі суперечки розглядаються у судовому порядку відповідно чинного законодавства.

10.4. Дана Угода регулюється та тлумачиться відповідно законодавства України. Питання, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України. Усі можливі суперечки, що випливають із відносин, які регулюються даною Угодою, вирішуються у порядку, встановленому законодавством України відповідно норм українського права.

10.5. Всюди за текстом цієї Угоди, якщо не зазначено інше, під терміном «застосовне законодавство» розуміється законодавство України.

10.6. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не тягне за собою недійсності або невиконання інших положень цієї Угоди.

10.7. Усі додатки та доповнення, а також зміни до цієї Угоди є її невід'ємною частиною. Погоджуючись з Угодою, Користувач автоматично приймає та погоджується з усіма її додатками та доповненнями.

 

Товари та послуги, заборонені до публікації на Сайті 25ТОРГ

 

Ознайомтесь, будь ласка, з переліком товарів та послуг, які не допускаються до публікації на сервісі 25ТОРГ. Оголошення, що містять інформацію про товари з даного переліку, видаляються без права відновлення.

Якщо оголошення містить інформацію про товари, заборонені законодавством, обліковий запис Користувача може бути заблокований без попередження.

1. Продаж товарів, які заборонені чинним законодавством. Товари, заборонені до продажу та/або вилучені з цивільного обігу.
2. Предмети, які Користувач не має права продавати. Заборонено продаж товарів, за якими було надіслано офіційний запит до адміністрації від правовласника ТМ (торгової марки) або власника патенту.
3. Будь-яка зброя (комплектуючі та аксесуари до неї), у тому числі пневматична, сигнальна, мисливська, спортивна, вогнепальна, бойова, стартова, холодна, нейтралізуюча (окрім антикваріату (сувенірної продукції), що не становить загрози життю та здоров'ю), а також боєприпаси, патрони, спорядження до неї тощо.
4. Бойові транспортні засоби.
5. Спеціальні технічні засоби для запису інформації з каналів зв'язку, інші засоби негласного отримання інформації (мікронавушники, брелоки-камери, окуляри з вбудованою камерою, годинник-камери тощо); предмети, пов'язані з діяльністю правоохоронних органів (радіоелектронні та спеціальні технічні засоби).
6. Антирадари, рамки-ширми, антипрослуховування, антижучки та подібні технічні пристрої.
7. Засоби активного та пасивного захисту (електрошокери, газові балончики, газові пістолети, зброя з гумовими кулями, світлошумові ефекти, сигналізатори, гумові кийки, наручники), спецзасоби, що містять препарати сльозогінної та подразливої дії, які відносяться до спеціальних засобів активної оборони, що застосовуються правоохоронними органами.
8. Митний конфіскат.
9. Лікувальні препарати та заборонені товари медичного призначення.
10. Людські органи, донорські послуги (здам/куплю кров/сперму тощо).
11. Послуги сурогатного материнства, грудне молоко.
12. Вибухові, піротехнічні речовини та матеріали.
13. Наркотичні, психотропні речовини, отрути, отруйні речовини та їх замінники, а також рослини та інгредієнти, що використовуються для їх приготування. Галюциногенні рослини, гриби та їх похідні продукти.
14. Тварини та рослини, а також опудала тварин, заборонених до продажу (зокрема, занесених до Червоної книги України).
15. Програмне забезпечення, клони додатків.
16. Піратські оптичні носії з нелегальними копіями фільмів, музики, ігор.
17. Контрабандні товари та крадене майно.
18. Транспортні засоби, що перебувають у розшуку; без документів.
19. Іноземна валюта та/або інші валютні цінності (за винятком продажу для нумізматичних цілей).
20. Підроблені грошові знаки та підроблені знаки поштової оплати.
21. Акції та інші цінні папери. Офіційні документи.
22. Чинні (у тому числі з закінченим терміном дії) або діючі державні посвідчення особи та документи будь-яких існуючих країн світу (паспорти, id-картки, права, студентські квитки, залікові книжки, дипломи, проїзні квитки, іменні квитки на футбол, пропуски, дозволи, сертифікати, ліцензії, документи на транспорт, оформлені (активовані) Сім-картки тощо), а також бланки цих документів.
23. Офіційні бланки, форми суворої звітності.
24. Готові дипломні, курсові, магістерські роботи, конспекти лекцій.
25. Спамерські бази, товари та послуги, які можуть сприяти несанкціонованій розсилці. Парсинг: пропозиція послуг та програмного забезпечення.
26. Бази даних, які містять персональні дані (анкетні).
27. Матеріали, що містять державну, банківську чи комерційну таємницю.
28. Матеріали, що порушують таємницю приватного життя, посягають на честь, гідність та ділову репутацію громадян та юридичних осіб.
29. Алкогольні напої; тютюнові вироби; продукція, що містить етиловий спирт.
30. Продукти харчування із закінченим терміном придатності.
31. Азартні ігри.
32. Універсальні ключі (для вхідних дверей, для різних замків).
33. Предмети із зображенням злочинної нацистської (націонал-соціалістичної) та комуністичної тоталітарної символіки, окрім:
- предметів мистецтва, створених до 21.05.2015 р.;
- оригіналів бойових прапорів;
- державних нагород, ювілейних медалей та інших відзнак, якими нагороджувалися особи до 1991 року та протягом 1991 – 2015рр., у зв'язку з річницями подій періоду Другої світової війни, а також документів, що підтверджують відповідні нагороди;
- об'єктів особистих колекцій та особистих архівних збірок;
- об'єктів антикварної торгівлі;
- опублікованих у посібниках, підручниках та інших матеріалах наукового, освітнього та навчального характеру предметів мистецтв, створених після 21.05.2015 р., за умови, що вони не пропагують вказані злочинні режими.
34. Ікла моржа, бивні слона, мамонта, зуби кита (кашалота) не у виробі, а також дорогоцінні метали (продаж, купівля), дорогоцінне каміння (продаж, купівля) і напівдорогоцінне каміння (продаж, купівля) не у виробі.
35. Пропозиції, товари/предмети, пов'язані з окультною тематикою (привороти, замовляння, ворожіння, сатанізм, ритуали, чаклунство, відьми, магія, цілительство, екстрасенси тощо), а також особисті рукописи за цією тематикою.
36. Інформація, метою якої є просування інших інтернет-ресурсів або інтернет-магазинів (немає товару та його опису; або перераховані всі товари, що продаються в даному магазині, наприклад: «Ми – інтернет-магазин побутової техніки, продаємо холодильники, праски, телевізори та ін.»).
37. Розміщення оголошень про рекламу офлайн-магазинів.
38. Матеріали, які можуть бути використані як наклеп на людину або групу людей. Заклики до страйку, протесту, пропозиції взяти участь у будь-яких лотереях, мітингах тощо.
39. Активатори програм, ключі компакт-диску, реєстраційні номери, пропозиції баз оригінального програмного забезпечення.
40. Браконьєрські інструменти та обладнання (електровудки, сітки, капкани тощо), а також послуги з їх виготовлення.
41. Облікові записи месенджерів (ICQ, Skype тощо), адреси електронної пошти, акаунти соціальних мереж, он-лайн ігри WOT.
42. Інформація про різнорідні особисті речі та предмети в одному оголошенні. Некоректно: «Продаю сукню та туфлі», «Продам телевізор та холодильник», «Продаю все, що на фото» тощо. Допускається інформація про один предмет в одному окремому оголошенні або кілька предметів у одному оголошенні, якщо вони всі продаються комплектом і мають загальну ціну.
43. Товари/послуги, що посягають на територіальну цілісність та недоторканність України, а також згадка про терористичні організації (ЛНР та ДНР).
44. Продаж політичних партій, громадських організацій та фондів.
45. Індивідуальний бронезахист: бронежилети (різних типів та класів захисту), захисні каски (різних типів та класів захисту), жорсткі захисні елементи (бронепластини окремо), куленепробивні щити, чохли до бронежилетів тощо.
46. Коробки від планшетів, мобільних телефонів, ноутбуків без пропозиції продажу самого девайсу.
47. Послуги інтимних зустрічей за винагороду, девіантні форми інтимних відносин.
48. Товари та послуги порнографічного характеру.
49. Послуги та види діяльності, заборонені на території України.

 

Також заборонені оголошення, які не мають сенсу, або містять:

1. Дискримінацію за національною, расовою, релігійною, статевою та іншими ознаками.
2. Інші види інформації, які заборонені законом або мають особливий характер та спосіб розповсюдження.
3. Інформацію, написану будь-якою іноземною мовою, окрім державної та російської, в окремих випадках допускається англійська мова (для регіону Україна).
4. Інформацію, написану транслітом.
5. Інформацію, яка порушує майнові або немайнові права фізичних та/або юридичних осіб, зазіхає на їх честь та гідність, ділову репутацію.
6. Інформацію, що порушує авторське право та суміжні права, а також право на захист персональних даних.
7. Інформацію, що містить таємницю, яка охороняється законом (медичну, адвокатську, нотаріальну тощо).
8. Будь-які предмети та послуги, що не відповідають основам правопорядку та суспільної моралі.
9. Численні орфографічні помилки, які спотворюють суть і вводять в оману.
10. Ненормативну лексику, а також образливі висловлювання, у т.ч. расистського та релігійного змісту.
11. Опис та/або коментарі щодо будь-яких способів шахрайства та/або вимагання.
12. Пропаганду та/або заклики до насильства, расової ненависті, протиправних дій.
13. Інформацію порнографічного характеру.
14. Інформацію про товар, послугу, їх властивості тощо, що не відповідають дійсності. Недостовірну інформацію.