ДОПОМОГА
ЗСУ

Інструкція 25ТОРГ

Можливості торгового майданчика 25ТОРГ

 

25ТОРГ – унікальний торговий майданчик для продажу і покупки різноманітних товарів, робіт і послуг на взаємовигідних умовах.

Незареєстрований Користувач

Може:

– переглядати сторінки сайту та оголошення інших Користувачів;

– користуватися пошуком.

Не може:

– розміщувати оголошення та користуватися платними послугами реклами;

– надсилати повідомлення іншим авторам оголошень;

– додавати оголошення до Вибраного;

– використовувати інші додаткові можливості.

 

Зареєстрований Користувач

Отримує повний доступ до всіх функцій та можливостей сайту (розміщення оголошень про продаж товару, виконання роботи та надання послуги згідно правил торгового майданчика, покупка товару, роботи та послуги, надсилання повідомлень, замовлення реклами та інший функціонал сайту).

Увага! Перед реєстрацією обов'язково необхідно ознайомитися з правилами торгового майданчика та умовами його використання. Після першого порушення існуючих правил робиться попередження. Повторне порушення правил призводить до видалення облікового запису.

Оголошення на 25ТОРГ

Зареєстрований Користувач отримує можливість публікувати свої оголошення. Після схвалення модератором оголошення стане активним та залишатиметься таким протягом усього терміну дії (продавець може деактивувати оголошення у разі продажу товару, припинення виконання робіт та надання послуг, а також з інших причин).

 

Розділ «Оголошення на розгляді»

Кожне оголошення проходить модерацію (перевірку) на відповідність правилам 25ТОРГ та знаходиться в розділі «Оголошення на розгляді». Якщо оголошення не суперечить правилам торгового майданчика, воно стає доступним для інших Користувачів і переходить до розділу «Активні оголошення».

 

Розділ «Модерацію не пройдено»

У розділі «Модерацію не пройдено» знаходяться оголошення, які не схвалені модератором через порушення правил торгового майданчика 25ТОРГ.

Оголошення у розділі «Модерацію не пройдено» знаходиться 14 днів, протягом яких воно може бути відредаговане та знову спрямоване на модерацію. Після закінчення 14-денного терміну оголошення переміщується до Чернетки.

Увага! Якщо інформація про товар, роботу чи послугу неповна та некоректна, або товар, робота чи послуга входить до категорії заборонених на даному торговому майданчику, тоді оголошення не проходить модерацію та не відображається для інших Користувачів на Сайті.

 

Редагування оголошення

Якщо оголошення знаходиться в Архіві, його можна повністю редагувати, змінюючи будь-яку інформацію.

В активних оголошеннях та оголошеннях на розгляді не можна відредагувати:

– категорію та підкатегорію.

 

Етапи подання оголошення:

1. Перевірка модератором (від 30 секунд до кількох годин, але не більше доби).

2. Розміщення на торговому майданчику у випадку затвердження модератором.

3. Архів. Оголошення, переміщені Користувачем до Архіву, зберігаються там 180 днів, після чого видаляються назавжди.

 

На торговому майданчику 25ТОРГ забороняється розміщувати оголошення, які належать до наступних категорій:

– будь-яка зброя (комплектуючі та аксесуари до неї), у тому числі пневматична, сигнальна, мисливська, спортивна, вогнепальна, бойова, стартова, холодна, нейтралізуюча (окрім антикваріату (сувенірної продукції), що не становить загрози життю та здоров'ю), а також боєприпаси, патрони, спорядження до неї тощо.

– лікувальні препарати та заборонені товари медичного призначення.

– документи, цінні папери, договори, паспорти.

Увага! Повний перелік заборонених товарів, робіт та послуг знаходится в Умовах використання

Заборонено дублювати оголошення.

Безкоштовні оголошення на даному торговому майданчику лімітовані. Всім Користувачам дозволяється розміщувати не більше 25 безкоштовних оголошень.

Оголошення має таку форму:

Заголовок. У заголовку вказується правильна та повна назва товару, роботи або послуги.

Приклад: Автомобіль Ford Mondeo CD391

Категорія. Користувач обирає одну із запропонованих категорій, що максимально відповідає товару, і закріплюється за оголошенням без можливості зміни.

Приклад: Ford Mondeo – автомобіль. Відповідно, оголошення про його продаж має знаходитись у категорії «Транспорт». Так покупці швидше знайдуть товар, роботу чи послугу, якими вони цікавляться.

Ціна товару, роботи або послуги.

Ціна вказується Користувачем під час подання оголошення.

Мінімальна ціна товару, роботи або послуги на 25ТОРГ – 1 грн (1 $, 1 €).

Опис товару, роботи або послуги. Необхідно подати максимально можливий опис товару, роботи або послуги.

Приклад: Тип кузова – седан. Пробіг – 24 тис.км. Двигун – 1,5 л. Паливо – бензин. Коробка передач – автомат. Привід – передній. Колір – синій. Місто – Кривий Ріг.

Фото. Додати особисто зроблені фото товарів. Якщо пропонуються роботи або послуги, додайте, за можливості, фото виконаних робіт або послуг. Фото мають бути високої якості (мінімальна кількість фото – 3). Використання фотографій, знайдених в мережі Інтернет, переслідується відповідно до Закону України «Про авторське право та суміжні права».

 

Примітка 1. Обов'язкові поля для заповнення мають позначку «фото Обязательное_поле_для_заполнения».

 

Примітка 2. Некоректно заповнені поля виділяються червоним.

 

Після заповнення форми слід натиснути кнопку "Опублікувати".

 

Тип розміщення оголошення Аукціон

Дату початку аукціону можна встановлювати не раніше, ніж через 10 днів після публікації оголошення, і не пізніше, ніж через 30 днів. Наприклад, якщо оголошення опубліковано 1 листопада, дату початку аукціону можна вибрати в період з 10 по 30 листопада.

Принцип проведення Аукціону

У вказаний продавцем час покупці починають робити ставки. Якщо після останньої ставки проходить 5 хвилин і ставок більше немає – Аукціон закривається. Приклад: Аукціон розпочався о 18.00; останню ставку зробили о 18:30 і ставок більше немає; у цьому випадку Аукціон закінчиться о 18:35. У випадку, якщо ставок немає, Аукціон триватиме 15 хвилин після початку.

Покупці можуть бачити лише останні 5 ставок. Весь список ставок бачить лише продавець в Архіві.

Увага! Оголошення перевіряється модератором від 30 секунд до кількох годин (не більше доби).

Платні оголошення

Торговий майданчик 25ТОРГ надає можливість купівлі оголошень від 200 до 2500 шт. Вартість та термін розміщення платних оголошень представлені на сторінці Більше оголошень.

Кількість платних оголошень протягом всього терміну покупки залишається постійною, тобто продавець може переміщувати оголошення в Архів, видаляти, редагувати та публікувати заново без додаткової оплати. Приклад: Продавець купив 10 оголошень на 1 місяць, з них – 2 оголошення видалив, 3 – перемістив до Архіву, залишилося 5 оплачених оголошень. Отже, продавець має можливість подати 5 нових оголошень в оплачений період.

Увага! Кожному продавцю надається 25 безкоштовних оголошень, які зберігаються при купівлі платних оголошень. Приклад: Продавець купив 200 платних оголошень, в результаті він матиме

Архів оголошень

Архів. В Архіві оголошень зберігаються всі неактивні оголошення Користувача:

– оголошення, які Користувач з Активних оголошень тимчасово переносить до Архіву.

Оголошення, переміщені до Архіву, зберігаються 180 днів, після чого видаляються назавжди.

 

Видалення оголошень

Щоб видалити неактивне оголошення, яке знаходиться в розділі «Архів», натисніть кнопку «Видалитифото удаления_объявления».

Для видалення оголошення слід натиснути кнопку «Перемістити до Архіву» та видалити з Архіву.

Безпека під час продажу

Для того, щоб безпечно продавати на 25ТОРГ, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

1. За можливості краще зустрітися із покупцем особисто. При зустрічі рекомендується дотримуватися наступних запобіжних заходів:

– зустрічайтеся з покупцями в громадських місцях у денний час;

– будьте обережні і зберігайте пильність;

– не зустрічайтеся з покупцем віч-на-віч;

– не дозволяйте людині, яка оглядає товар, відходити на велику відстань;

– вимагайте від покупця розрахунок на місці;

– перерахуйте гроші, і тільки після цього віддавайте товар покупцеві.

2. Користуйтеся послугами офіційних поштових служб для пересилання покупцеві проданих товарів. Надавайте перевагу післяплаті. У такому випадку покупець не отримає товар, доки не сплатить його повну вартість.

3. Використовуючи банківську картку, вказуйте лише її номер. Не давайте іншим Користувачам додаткової інформації за Вашою карткою (пін-код, CVV-код, термін дії).

4. За можливості просіть переказати передоплату на картку, аби не сплачувати зворотну доставку уразі відмови покупця від товару.

5. Не вдавайтеся до послуг неофіційних служб та сторонніх осіб для доставки товару за місцем призначення.

 

Безпека під час купівлі

Для того, щоб безпечно купувати на 25ТОРГ, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

1. Під час купівлі товару не робіть передоплату, яка перевищує вартість пересилання товару.

2. Користуйтеся послугами офіційних поштових служб для пересилання проданих товарів покупцеві. Надавайте перевагу післяплаті.

3. Зустрічайтеся з продавцем в громадських місцях у денний час; будьте обережні і зберігайте пильність.

4. Під час придбання товару або послуги, що вимагають наявності дозвільних документів, сертифікатів якості тощо, переконайтеся в їх наявності.

Замовлення реклами

Якщо товар, роботу чи послугу необхідно продати терміново, можна скористатися функцією «Реклама».

 

Увага! В день подачі оголошення знаходиться на першій сторінці пошуку. Потім воно буде переміщуватися вниз вміру появи інших оголошень в категорії. При цьому кількість переглядів сторінки з оголошенням буде зменшуватися, що знижує можливість продажу товару, роботи або послуги.

 

Оголошення, що рекламується, переважає над звичайними оголошеннями, завжди перебуваючи на більш високих позиціях у Пошуку. В результаті цього кількість переглядів оголошення збільшується, що призводить до швидкого продажу товару, роботи та послуги.

 

Три види реклами оголошень

Торговий майданчик 25ТОРГ надає своїм Користувачам три види реклами оголошень:

 

1. ТОП – у ТОПі знаходяться рекламовані оголошення, які відображаються вгорі сторінки, та першими виводяться у пошуку. ТОП-оголошення також зберігає свою позицію у звичайному списку оголошень.

 

2. Виділене – оголошення виділяється жовтою рамкою з моменту оплати та до кінця терміну розміщення оголошення. Виділення привертає особливу увагу покупців. Виділене оголошення зберігає свою позицію у звичайному списку оголошень.

 

3. Копія – дублювання оголошення в іншій категорії товарів. Приклад: розміщення оголошення про продаж телефону в розділі Будинок та сад, що призводить до збільшення кількості переглядів та прискорення продажу.

 

4. Поєднання ТОП та Виділене – оголошення розміщується у ТОПі та виділяється жовтою та червоною рамками. Це різко збільшує кількість переглядів та ймовірність продажу товару, роботи чи послуги у таких оголошеннях.

 

* У разі переміщення оголошення в Архів оплата реклами анулюється, а її вартість не повертається продавцю.

** Повторно замовити рекламу оголошення можна лише після закінчення терміну дії існуючої реклами.

*** Термін дії реклами аукційних оголошень спливає в момент завершення Аукціону.

Увага! Кошти за рекламу оголошення поверненню не підлягають в наступних випадках:

– дострокове переміщення Користувачем власного оголошення в Архів;

– порушення правил торгового майданчика 25ТОРГ.

Пошук товару, роботи або послуги

Пошук товару, роботи або послуги на 25ТОРГ здійснюється за одним або декількома параметрами.

Приклад. Параметри пошуку: регіон, категорія, ціна, характеристика тощо.

 

Параметри пошуку:

У всіх розділах. Введіть у полі Пошук точну назву товару, роботи або послуги, яку шукаєте, та натисніть кнопку «Пошук». Перегляньте результати запиту. Якщо пошук не дав результатів, швидше за все потрібного товару, роботи чи послуги немає в наявності на торговому майданчику.

Потрібно періодично відновлювати пошук, оскільки на торговому майданчику регулярно з'являються нові оголошення про продаж товарів, робіт або послуг різних видів та категорій.

По регіонах чи містах. Оберіть у полі Пошук потрібний регіон або місто для пошуку товару, роботи чи послуги.

За категоріями. Оберіть потрібну категорію. Введіть повну назву товару, роботи або послуги, та натисніть кнопку «Пошук».

За ціною. Вказуйте бажаний діапазон цін товару, роботи або послуги у відповідному вікні.

Приклад: від 300 до 1000 грн.Tsena

Після вказівки ціни натисніть кнопку «фото ОК» та дивіться результати пошуку. Якщо за вказаним пошуковим запитом нічого не знайдено, з'явиться вікно «Оголошень не знайдено».

 

Оголошення на головній сторінці

Всі оголошення, які знаходяться на головній сторінці 25ТОРГ, розташовуються в наступному порядку:

1. Новинки – оголошення, які нещодавно опубліковані на сайті.

2. ТОП – всі оголошення, що рекламуються.

3. Переглянуті – останні 6 оголошень, які переглянув Користувач. Лише для зареєстрованих Користувачів.

4. Продані – оголошення про товар, роботу чи послугу, що реалізовані (виконані).

 

Додавання оголошення до «Обраного»

Для того, щоб додати оголошення до «Обраного», необхідно натиснути кнопку «Додати до обраного»фото Добавить_в_Избранное.

Реєстрація нового користувача на 25ТОРГ

Реєстрація необхідна для користування всіма функціями 25ТОРГ. Для реєстрації потрібно натиснути кнопку "Реєстрація". Потім слід заповнити форму реєстрації, вказавши:

– ім᾽я (справжнє);

– телефон (діючий номер);

– e-mail (адресу електронної пошти);

– пароль (не менше 6 символів, обов᾽язково цифри і латинські літери).

Вся інформація, зазначена Вами при реєстрації, має бути достовірною

Після заповнення реєстраційної форми необхідно підтвердити свою згоду з умовами користування торговим майданчиком 25ТОРГ і натиснути кнопку «Реєстрація».

 

Активація облікового запису

Для активації облікового запису перейдіть за посиланням у листі, який буде надіслано на вказану під час реєстрації адресу електронної пошти. Після активації облікового запису ресурс 25ТОРГ буде доступний у повному обсязі.

 

Опис облікового запису

Обліковий запис Користувача включає в себе:

Мої оголошення. Опубліковані Користувачем оголошення.

Чернетка. Оголошення зберігаються 30 днів, після чого видаляються назавжди.

Мої повідомлення. Вихідні та вхідні повідомлення від інших Користувачів.

Профіль. Особисті дані Користувача, які можна за необхідності редагувати.

Фінанси. Історія всіх операцій та платежів.

 

Вхід до облікового запису

1. Натисніть кнопку «Увійти».

2. Введіть свої дані, вказані під час реєстрації: e-mail та пароль.

 

Вихід із облікового запису

1. Натисніть кнопку «Ім᾽я користувача».

2. У вікні, що з᾽явилося, натисніть кнопку «Вийти».

Служба підтримки

Написати нам