ДОПОМОГА
ЗСУ
Всі результати: 2

Будинок та сад — Будинок — Штори, тюлі, жалюзі — Жалюзі, ролети

ТОП оголошення
15.03.2023 12:06
ТОП
Ремонт стартера Одеса 114e709d87 - зображення 1
Одеса
Стартер.Дс.Авто.Одесса Автомайстерня -Starterdsavtoodessa займається ремонтом стартерів любої складності та зняттям з авто...
19.04.2023 10:50
ТОП
Скупка Бриллиантов Золота и Серебра 8d763c70d7 - зображення 1
Харків
Скупка Бриллиантов, Золота и серебра Дороже чем в других Ломбардах
Результат пошуку
20.06.2022 19:29
Тканинні ролети всіх типів. День-ніч. Великий вибір тканини. 0ff1581807 - зображення 1
Київ
Ідеальним варіантом для захисту вікон від сонячних променів та настирливих поглядів є тканинні (рулонні) ролети. Це чудове р...
19.05.2020 17:24
тканевые роллеты 8dd1264148 - зображення 1
Кривий Ріг
Заказать тканевые ролеты и жалюзи можно у нас ! Вертикальные жалюзи тканевые ролеты широко используются при оформлении декора...
ТОП


Сьогодні ми розглянемо декілька видів віконного декору: жалюзі горизонтальні, жалюзі вертикальні, ролети, римські штори та штори-плісе.

Жалюзі горизонтальні - це популярний вид віконного декору, який складається з горизонтальних смужок, що регулюються з допомогою механізму. Цей тип жалюзі можна встановити на будь-якому вікні, від приватного будинку до офісного приміщення.

Жалюзі вертикальні - це сучасний вид віконного декору, який складається з вертикальних смужок. Цей тип жалюзі дозволяє регулювати кількість світла, яке проникає в кімнату, та забезпечує більшу приватність.

Ролети - це ще один популярний вид віконного декору, який складається з тканини, яка закриває вікно зверху вниз. Цей тип віконного декору ідеально підходить для тих, хто шукає простоту та ефективність.

Римські штори - це вид віконного декору, що зроблений з м'якої тканини та складається з горизонтальних складок. Цей тип віконного декору додає комфорту та затишку в будь-якій кімнаті.

Штори-плісе - це один з найбільш сучасних видів віконного декору, що складається з тканини з вигнутими складками. Цей тип віконного декору створює ефектний вигляд та додає простору в будь-якій кімнаті.

Оскільки всі ці види віконного декору виготовляються в різних кольорах та дизайнах, ви можете легко знайти той, який підійде саме для вашого інтер'єру. Незалежно від того, який вибір ви зробите, ви отримаєте не тільки красивий вигляд вашого вікна, але й більшу приватність, кращий контроль над кількістю світла та захист від небажаних погодних умов. Не сумнівайтеся у своєму виборі та отримайте відмінний віконний декор вже сьогодні на 25torg.com!