ДОПОМОГА
ЗСУ
Всі результати: 1

Будинок та сад — Будинок — Побутова хімія, господарські товари — Засоби для побутової техніки

ТОП оголошення
03.03.2023 10:48
ТОП
Оренда гусеничних кранів МКГ-25БР Київ, Бровари по Україн. Крани гусеничні. 0e6e2e3ec2 - зображення 1
Бровари
Броварське управління механізації надає в оренду по місту Бровари, Київу та іншим містам України стрілові, поноповоротні, диз...
29.07.2023 14:01
ТОП
Автовишки Бровари. Послуги автовишок від власника без переплати. b4bed5eb04 - зображення 1
Бровари
Управління надає кваліфіковапну послугу по виконанню робіт по місту Бровари та його району колінчатими автовишками. Вся техні...
14.11.2023 15:54
ТОП
Продажа и ремонт КПП на Renault Traffic, Renault Master, Opel Vivaro 219a2af9d1 - зображення 1
Хмельницький
Продажа и ремонт КПП на Renault Traffic, Renault Master, Opel Vivaro, Opel Movano! Pf 1, Pk 5, Pk 6, Pf 6, Jb 1, Jb 3,Jc 5 ...
Результат пошуку
14.12.2020 07:54
Пеногаситель для пылесоса Antifoam for vacuum cleaner cf8cffced5 - зображення 1
Чернівці
Цена 5 л - 110.2 грн / л Цена 1 л - 135 грн Цена 100 мл - 56 грн Цена 10 мл - 20 грн Пеногаситель для пылесоса Назначени...
ТОП


Сьогодні ми розповімо вам про кілька цікавих засобів для побутової техніки, які допоможуть вам доглядати за вашим домом і зроблять ваші рутинні обов'язки приємнішими.

Перш за все, ми хочемо поговорити про Засоби від накипу. Це засіб, який дозволяє легко і швидко видалити накип з ваших електричних чайників, кавоварок та інших побутових приладів. Завдяки його використанню, ваші прилади будуть працювати ефективніше і триваліше.

Далі, ми хочемо поговорити про Засоби для догляду за варочними поверхнями. Це засіб, який допоможе вам легко видалити жир і бруд з ваших варильних поверхонь, залишаючи їх блискучими і чистими. Засіб можна використовувати для різних видів поверхонь, таких як скло, кераміка та метал.

Якщо ви шукаєте засіб для догляду за моніторами, телевізорами та іншою електронікою, то Засоби для догляду за моніторами, телевізорами - це те, що вам потрібно. Ці засоби допоможуть вам легко видалити пил і бруд з екранів вашої електроніки, не залишаючи подряпин і слідів від води.

Нарешті, ми хочемо поговорити про Піногасники для миючих пилососів. Це засіб, який допоможе вам забезпечити безпеку під час використання пилососів з підключеним до них миючим засобом. Піногасники допомагають уникнути пожежі від надмірного нагріву миючих засобів, що використовуються в пилососах.

Отже, як бачите, на 25torg.com є безліч цікавих засобів для догляду за побутовою технікою, які допоможуть вам зберегти ваші прилади у чистоті та працездатності. Не забувайте зазирати в розділ Побутова хімія, господарські товари, щоб завжди бути в курсі новинок та найкращих пропозицій. Бажаємо вам приємного шопінгу та затишку у вашому домі!