ДОПОМОГА
ЗСУ
Всі результати: 2

Будинок та сад — Будівництво та ремонт — Засоби індивідуального захисту — Захист від падінь з висоти

ТОП оголошення
21.06.2024 15:50
ТОП
Лучшее качество на всё!!! ТП, права, вин, таблички, наклейки! 0cba948cd6 - зображення 1
Київ
Лучшее качество!!! Железо с номером кузова на весь вид транспорта. Шрифт подбираем, макет предоставим. Наклейки с вин, дублир...
Результат пошуку
02.08.2019 12:27
Страховочный пояс 8414882a36 - зображення 1
Кривий Ріг
Пояс безлямочный представляет собой средство индивидуальной защиты от падения с высоты при выполнении монтажных, ремонтных и ...
02.08.2019 12:26
Строп текстильный. СТП. СТК. 1СТ. 2СТ. 3СТ. 4СТ. 6ce2cb37c5 - зображення 1
Кривий Ріг
Стропы текстильные ленточные: Текстильные стропы производятся из специальной, окрашенной в строго определенный цвет, грузопо...
ТОП


Безпека на будівництві є найважливішою проблемою, і якщо ви працюєте на висоті, то засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) є незамінними. Пояси лямкові, пояси безлямкові, страхувальні системи, лази універсальні, наколінники, металеві стропи, стрічкові стропи, мотузкові стропи, затискачі, спускові пристрої, карабіни, блок-ролики - це все необхідне обладнання для забезпечення вашої безпеки.

Пояси лямкові і безлямкові - це основний елемент ЗІЗ для роботи на висоті. Вони надійно закріплюють працівника та забезпечують стабільність при роботі на висоті. Страхувальні системи - це складні комбінації засобів індивідуального захисту, які включають в себе пояс, лини життя та інші елементи.

Лази універсальні - це незамінний інструмент для роботи на висоті, що дозволяє безпечно переміщуватися від однієї точки до іншої. Наколінники захищають коліна працівника від ударів і подряпин. Металеві стропи, стрічкові стропи та мотузкові стропи - це різні види тросів, які використовуються для закріплення працівника на висоті.

Затискачі - це пристрої, які дозволяють закріплювати линії життя та інші елементи ЗІЗ на будь-якій поверхні. Спускові пристрої - це пристрої, які дозволяють контролювати спуск працівника з висоти. Карабіни - це спеціальні кріплення, які використовуються для з'єднання різних елементів ЗІЗ. Блок-ролики - це спеціальні пристрої, які дозволяють працівникам зменшувати силу, необхідну для переміщення вантажів або працівників на висоті. Вони зменшують ризик випадання з висоти та забезпечують більш ефективну роботу на висоті.

Незалежно від того, які завдання потрібно виконувати на висоті, необхідність у засобах індивідуального захисту є незаперечною. Користування правильним обладнанням та дотримання правил безпеки - це ключовий фактор успішного завершення будівельних робіт та збереження життя та здоров'я працівників на будівництві. Тож не забувайте про безпеку та завжди використовуйте засоби індивідуального захисту!