ДОПОМОГА
ЗСУ
Всі результати: 1

Будинок та сад — Тварини та рослини — Товари для кішок — Іграшки для котів

ТОП оголошення
20.02.2024 07:24
ТОП
Ремонт/чистка пральних машин, бойлерів, кондиціонерів, рекуператорів e47a98f7bd - зображення 1
Дніпро
Ремонт/чистка пральних машин, бойлерів, кондиционерів, рекуператорів, холодильників. Виїзд в будь яку точку Дніпра, працює...
Результат пошуку
02.11.2020 20:54
Интеллектуальная игрушка для котов b167c6b7d1 - зображення 1
Суми
Игрушка для котов. Крепится присосками к полу, с пластмасовым мячиком. Внутри мячика колокольчик. Длина 56 см.......
ТОП


Мишки - одні з найпопулярніших іграшок для кішок. Вони дуже забавні і рухливі, тому кішки люблять гратися з ними. Зараз є великий вибір мишок різних розмірів, кольорів і матеріалів. Ви можете знайти м'які іграшки-мишки зі звуковим ефектом, що додає більше цікавості до гри.

М'ячі - ще одна популярна іграшка для кішок. Вони дуже прості, але в той же час ефективні. Кішки люблять бити м'ячі, котрі котяться, і дивитися, як вони рухаються. Зазвичай м'ячі для кішок мають яскраві кольори, що привертають увагу тваринки.

Дражнилки - це іграшки, які допомагають тренувати кішку і збільшити її активність. Вони складаються з довгого палички і м'якого плюшевого присосу. Кішки люблять ловити дражнилки, які рухаються, і допомагають розвивати їх зорову координацію.

Інтерактивні іграшки - це сучасна інтерпретація іграшок для кішок. Вони зазвичай мають вбудовані сенсори або електронні компоненти, які дозволяють кішці гратися самостійно. Інтерактивні іграшки можуть включати рухомі мишки, світлові і звукові ефекти, що додають більше взаємодії з кішкою.

Ви можете знайти великий вибір іграшок для кішок на сайті 25torg.com в розділі Будинок та сад - Тварини та рослини - Для кішок - Іграшки для котів. Іграшки будуть чудовим доповненням до вашої колекції і принесуть вашому улюбленцю більше радості та задоволення від гри. Не забувайте, що регулярна гра з іграшками допомагає підтримувати здоров'я кішки та зміцнює зв'язок між вами та вашим улюбленцем.