ДОПОМОГА
ЗСУ
Всі результати: 3

Будинок та сад — Тварини та рослини — Рослини — Садові, вуличні рослини

ТОП оголошення
13.09.2023 16:57
ТОП
Поздравления от Мишки в Харькове a9f5090b6c - зображення 1
Харків
Білий ведмедик на Ваші свята!!! -Дні народження -Корпоративи -Зустріч с полового будинку -Будь яке Ваше свято Instag...
21.09.2023 10:07
ТОП
Провожу персональні та групові тренування з плавання f37fdb7235 - зображення 1
Київ
Провожу персональні та групові тренування з плавання КМС з підводного плавання Стаж роботи з 2000 року......
Результат пошуку
01.08.2022 13:16
Декоративнi рослини 0823c37d78 - зображення 1
Дніпро
Пропонуємо великий вибiр декоративних рослин. Гарна якiсть, приємнi цiни, колосальний асортимент. Звертатись за тел.067566772...
22.04.2021 16:36
Клематис белый, мак многолетник, пион древовидный e0607e879a - зображення 1
Нікополь
Клематис белый: Фото 1 деленка (3 года) 130 грн Фото 2,3,4, черенки май 2020 г. 90 грн Фото 5,6,7, маленькие черенки июль ...
08.06.2020 13:21
Продам Туи 1ffaca35d3 - зображення 1
Дніпро
В продаже Две шикарные Туи высотой 3.5-4 метра. Звоните все раскажу
ТОП


Сьогодні ми поговоримо про рослини, які можна вирощувати у саду або на вулиці. Рослини бувають різні, і ми поділимо їх на кілька типів: хвойні, листяні, трав'яні, плодові, квітучі, кущі, кактуси, сукуленти та рослини для водойм.

Хвойні рослини, як правило, мають голки замість листя, що дозволяє їм зберігати воду та захищатися від хижаків. Такі рослини можуть бути великими деревами, як сосна або ялина, або меншими кущами, як можжевельник.

Листяні рослини мають широке розмаїття форм та кольорів листя, яке вони розкидають взимку. Ці рослини можуть бути деревами, кущами або ліанами, і вони можуть бути високі або низькі, залежно від сорту.

Трав'яні рослини - це ті, які ми зазвичай називаємо травами. Це можуть бути квіти, трави, чагарники, які відрізняються від хвойних та листяних рослин тим, що вони не мають стійкого деревного стовбура. Трав'яні рослини можуть бути використані для приготування їжі, ліків або просто як декоративна рослина.

Плодові рослини - це ті, які дають нам фрукти або овочі, такі як яблуні, сливи, груші, помідори та огірки. Ці рослини можуть бути високими деревами, або меншими кущами, залежно від сорту.

Квітучі рослини мають квіти, які розкриваються взимку. Ці рослини можуть бути високими деревами, або меншими кущами, ліанами або травами. Вони можуть мати різні кольори та аромати і дуже гарно прикрашають сад чи подвір'я.

Кущі - це низькорослі, зазвичай вічнозелені рослини з квітами або ягодами, які можна використовувати для обрамлення доріжок, газонів або як декоративні елементи на подвір'ї.

Кактуси - це рослини, які зазвичай ростуть в пустелях та інших сухих районах. Вони мають стійкі до сухості стебла, які зберігають воду. Кактуси можуть мати різну форму та розміри, і вони можуть бути чудовим доповненням до саду або вікна.

Сукуленти - це рослини, які зберігають воду у своїх листках, стеблах або коренях. Вони мають стійкі до сухості характеристики та можуть бути дуже декоративними. Сукуленти можуть мати різну форму та кольори, і вони можуть бути чудовими рослинами для вирощування в приміщенні або на вікні.

Рослини для водойм - це ті, які можна вирощувати у ставах, фонтанах або інших водних об'єктах. Вони можуть бути квітучими або зеленими, і вони можуть додати краси та життєвої сили до водного ландшафту.

Тож, як бачите, рослинний світ різноманітний та надзвичайно цікавий. Виберіть ті рослини, які найбільше вам подобаються та прикрасьте свій сад або подвір'я.