ДОПОМОГА
ЗСУ
Всі результати: 0

Електроніка — Побутова техніка — Вимірювальні прилади — Пірометри

ТОП оголошення
13.09.2023 16:57
ТОП
Поздравления от Мишки в Харькове a9f5090b6c - зображення 1
Харків
Білий ведмедик на Ваші свята!!! -Дні народження -Корпоративи -Зустріч с полового будинку -Будь яке Ваше свято Instag...
21.09.2023 10:07
ТОП
Провожу персональні та групові тренування з плавання f37fdb7235 - зображення 1
Київ
Провожу персональні та групові тренування з плавання КМС з підводного плавання Стаж роботи з 2000 року......
15.08.2023 14:02
ТОП
Продам дёшево eb643526c0 - зображення 1
Дніпро
Продам все для вытяжки и вентиляций, дешево и все новое приезжай договоримся)......
Результат пошуку

Нічого не знайдено!

Можливо, Вам буде цікаво:

10.05.2021 19:50
Солемер (TDS метр) Xiaomi - тестер качества питьевой воды c404cfa4f5 - зображення 1
Київ
TDS метр XIAOMI - предназначен для проверки качества питьевой воды из водопровода, после кипячения в электрочайниках, на выхо...
ТОП


Пірометри - це вимірювальні прилади, призначені для вимірювання температури поверхні тіла за допомогою випромінювання, яке вони випускають. Ці прилади дуже важливі для багатьох промислових процесів, де потрібно контролювати температуру.

Однак, пірометри можуть бути корисними не тільки в промисловості, але й у повсякденному житті. Наприклад, вони можуть допомогти визначити температуру пічки, щоб правильно приготувати страву, або виміряти температуру поверхні автомобіля, щоб переконатися, що він не перегрівається.

Крім того, пірометри можуть бути використані для вимірювання температури об'єктів, які знаходяться на значній відстані, наприклад, використовуються в галузі астрономії для вимірювання температури зірок та інших небесних об'єктів.

Цікаво, що історія пірометрів сягає вже давніх часів, коли їх використовували для вимірювання температури вогню. З тих пір ця технологія значно розвинулася та знайшла широке застосування в різних галузях.

Отже, пірометри - це важливі прилади, які допомагають контролювати температуру і забезпечувати безпеку в різних сферах діяльності. Їхнє використання є необхідним для забезпечення ефективності та безпеки промислових процесів та може бути корисним в повсякденному житті.