ДОПОМОГА
ЗСУ
Всі результати: 0

Електроніка — Побутова техніка — Вимірювальні прилади — Пірометри

ТОП оголошення
07.01.2022 22:20
ТОП
Спорттовары. Товары для рыбалки b762d5ec44 - зображення 1
Київ
Предлагаем товары для спорта и отдыха, рыбалки. Магазин "Спорттовары. Рыбалка" ул. Гречко (Выговского) 14, (Нив...
08.12.2022 21:51
ТОП
Требуется редактор-переводчик на украинский и английский языки 7611fa19c2 - зображення 1
Кривий Ріг
Требуется редактор-переводчик с русского языка на украинский и английский языки. Перевод и редактирование контента на сайте. ...
22.03.2023 20:40
ТОП
Требуется переводчик украинский и английский e750ca5850 - зображення 1
Кривий Ріг
Требуется переводчик (знание английского, украинского, русского языка). Оплата каждый день до 500 грн/день. Работа в Офисе. Б...
Результат пошуку

Нічого не знайдено!

Можливо, Вам буде цікаво:

10.05.2021 19:50
Солемер (TDS метр) Xiaomi - тестер качества питьевой воды c404cfa4f5 - зображення 1
Київ
TDS метр XIAOMI - предназначен для проверки качества питьевой воды из водопровода, после кипячения в электрочайниках, на выхо...
ТОП


Пірометри - це вимірювальні прилади, призначені для вимірювання температури поверхні тіла за допомогою випромінювання, яке вони випускають. Ці прилади дуже важливі для багатьох промислових процесів, де потрібно контролювати температуру.

Однак, пірометри можуть бути корисними не тільки в промисловості, але й у повсякденному житті. Наприклад, вони можуть допомогти визначити температуру пічки, щоб правильно приготувати страву, або виміряти температуру поверхні автомобіля, щоб переконатися, що він не перегрівається.

Крім того, пірометри можуть бути використані для вимірювання температури об'єктів, які знаходяться на значній відстані, наприклад, використовуються в галузі астрономії для вимірювання температури зірок та інших небесних об'єктів.

Цікаво, що історія пірометрів сягає вже давніх часів, коли їх використовували для вимірювання температури вогню. З тих пір ця технологія значно розвинулася та знайшла широке застосування в різних галузях.

Отже, пірометри - це важливі прилади, які допомагають контролювати температуру і забезпечувати безпеку в різних сферах діяльності. Їхнє використання є необхідним для забезпечення ефективності та безпеки промислових процесів та може бути корисним в повсякденному житті.