ДОПОМОГА
ЗСУ
Всі результати: 1

Електроніка — Комп'ютери та ноутбуки — Зовнішні пристрої для ПК, ноутбуков — Миші

Результат пошуку
02.08.2019 17:22
Продам Apple Magic Mouse 09d75fd411 - зображення 1
Одеса
Продам Apple Magic Mouse купил но практически не пользовался, мышка в идеальном состоянии как Новая без каких то изъянов!!!.....
ТОП


Миші - це не просто звичайні комп'ютерні аксесуари, а геніальний винахід, який дозволяє нам керувати комп'ютером з легкістю та точністю. Відомо, що винахід миші був зроблений в 1964 році, але мало хто знає, що перша миша була зроблена з дерева та заліза і виглядала як маленька коробочка з двома колесами.

Але з тих пір миші розвивалися та ставали все більш пристосованими до потреб користувачів. Сьогодні миші бувають різних форм та розмірів, з проводом або без, з додатковими кнопками та тачпадами, технологією Bluetooth та Wi-Fi, з оптичними та лазерними сенсорами, що забезпечують найбільшу точність рухів та швидку відгуку.

Що ж, як вибрати саме ту мишу, яка підійде вам найбільше? Ви можете вибрати мишу згідно зі своїми потребами та вподобаннями, або ви можете спробувати щось нове та неочікуване. Наприклад, ви можете спробувати мишу зі змінними панелями, яку можна змінювати згідно зі своїм настроєм або дизайном вашого робочого простору. Або ви можете спробувати мишу-трекбол, яка не потребує руху по робочому столу, а замість цього дозволяє вам керувати курсором за допомогою кульки на верхній частині миші.

Нехай ваша миша буде не тільки корисним, але і цікавим аксесуаром для вашого комп'ютера!