ДОПОМОГА
ЗСУ
Всі результати: 3

Електроніка — Краса та догляд — Косметичні прилади — Скрабери

Результат пошуку
10.05.2021 20:34
Скрабер ультразвуковой Три режима работы пилинг, фонофорез, лифтинг 41fc823a82 - зображення 1
Київ
Ультразвуковой скрабер предназначен для ультразвуковой чистки, снятия ороговевшего слоя кожи и устранения комедонов. Воздейст...
12.12.2019 20:57
Скрабер  ультразвуковой + щеточка для умывания в подарок 2e95cbe4b3 - зображення 1
Київ
Ультразвуковой ионно-очищающий скрабер Функции: * Пилинг * Микромассаж * Фонофорез * Лифтинг * Ионизация * Тонизаци...
12.12.2019 20:39
Скрабер  ультразвуковой a5990d6a7b - зображення 1
Київ
С помощью УЗ скрабер можно максимально быстро убрать морщины, угри, прыщи, нормализировать процесс кровообращения, обменные п...
ТОП


Скрабери - це інноваційні косметичні прилади, що дозволяють досягти ідеальної гладкості шкіри. Вони стали незамінними помічниками для тих, хто прагне мати доглянуту і здорову шкіру обличчя та тіла.

Скрабер - це пристрій, який працює на принципі високочастотного ультразвуку. Він дозволяє очистити пори від забруднень, лущить ороговілу шкіру, зменшує пори та стимулює кровообіг. Крім того, він допомагає зменшити пігментацію шкіри та змінити її колір.

Використовуючи скрабер, ви можете забути про такі проблеми, як чорні точки, поширені пори та жирний блиск. Завдяки скраберу, ваша шкіра стане більш еластичною, гладкою та м'якою на дотик.

Не пропустіть шанс піклуватися про свою красу та здоров'я шкіри за допомогою інноваційних скраберів. Оберіть свій ідеальний прилад на 25torg.com та насолоджуйтеся бездоганним результатом.