ДОПОМОГА
ЗСУ
Всі результати: 1

Мода та стиль — Краса і здоров'я — Одноразова продукція — Бахіли, тапочки

ТОП оголошення
15.03.2023 12:06
ТОП
Ремонт стартера Одеса 114e709d87 - зображення 1
Одеса
Стартер.Дс.Авто.Одесса Автомайстерня -Starterdsavtoodessa займається ремонтом стартерів любої складності та зняттям з авто...
19.04.2023 10:50
ТОП
Скупка Бриллиантов Золота и Серебра 8d763c70d7 - зображення 1
Харків
Скупка Бриллиантов, Золота и серебра Дороже чем в других Ломбардах
Результат пошуку
09.11.2020 13:54
Бахилы оптом и в розницу от производителя! 24187218de - зображення 1
Дніпро
Минимальная партия: 1 упаковка (50 пар) Основные характеристики: • Материал - 100% первичный полиэтилен; • Размер - 150мм ...
ТОП


Знайомство з бахілами та капцями може бути важливим кроком на шляху до здорового та комфортного життя. Ці дві речі, які ми часто використовуємо в нашому домі, можуть мати багато цікавих історій та фактів, які мало хто знає.

Наприклад, бахіли (також відомі як папучі) використовуються для захисту від бруду та забруднення під час пересування по підлозі. Але чи знали ви, що слово "бахіл" походить від слова "бути" і означає "тримати ноги в чистоті"? Це пояснює, чому бахіли завжди повинні бути чистими, адже їхня основна функція полягає в тому, щоб зберігати наші підлоги чистими та гігієнічними.

Капці, з іншого боку, часто носяться в громадських місцях, де підлога може бути холодною або брудною, наприклад, в басейнах, спа-центрах або готелях. Але чи знали ви, що слово "капці" походить від слова "капті", що означає "підпорожні гетри"? Це було пов'язано з тим, що оригінальні капці мали високий краєць, який захищав ногу від холоду.

На сайті 25torg.com ви знайдете багато цікавих та якісних бахіл та капців, які не тільки захистять ваші ноги від бруду та забруднення, але і зроблять ваші домашні заняття більш комфортними та приємними. Тож не вагайтесь та знайдіть свої ідеальні бахіли чи капці на 25torg.com вже сьогодні!