ДОПОМОГА
ЗСУ
Всі результати: 1

Мода та стиль — На весілля — Весільна флористика — Бутоньєрки

Результат пошуку
08.10.2019 12:17
Бутоньерки на свадьбу . Выбор ff4033b3cf - зображення 1
Одеса
30 грн. - 1 бутоньерка .Бутоньерки на руку на атласной ленте и на застежке на пиджак . Выбор цветов ; розовый персик , фиолет...
ТОП


Бутоньєрки - це чудовий аксесуар, який може доповнити образ нареченого і його чоловічих гостей на весільній церемонії. Це маленький букетик квітів, який кріпиться на лацкан костюма або смокінга. Іноді його називають "квітка на підборідді" або "квітка на грудях".

Історія бутоньєрок сягає XVIII століття, коли чоловіки носили квіти в кишенях для вираження свого статусу та багатства. З тих пір бутоньєрки стали не тільки символом багатства, але і стилю, елегантності та романтики.

Сьогодні бутоньєрки можуть бути виготовлені з різних квітів, таких як троянди, орхідеї, гвоздики, лілії, еустоми та інших. Вони можуть бути вкладені в дизайн костюма, або створені в окремому стилі, щоб виділяти гостя на тлі загального ансамблю.

Щоб додати краси та свіжості святковому образу нареченого та його друзів, обирайте бутоньєрки як важливий елемент весільного стилю. Вони доповнять образи святкової атмосфери, нададуть їм елегантність та романтичний шарм.