ДОПОМОГА
ЗСУ

Букет чарівних квітів з доставкою у Запоріжжі

Номер оголошення: 20263
вулиця Гоголя, 67, Запоріжжя, Запорізька область, Україна
Додано: 24.03.2024 15:51
Опис
Зробіть особливими не тільки свята, а й будь-який звичайний день!
Чарівні квіткові композиції, які стануть прикрасою важливих моментів вашого життя - ідеальний спосіб показати свої почуття, виразити любов, повагу або ж вдячність.
Букети квітів від квіткової крамниці Flowers Story https://flowers-story.com.ua/ , яка працює у Запоріжжі, - це ексклюзивні, вишукані композиції для будь-якої події: весілля, хрестини, дні народження, ювілеї, день матері або ж просто знак уваги та подяки.
Для кожного замовника флористи компанії створюють особливий, сучасний, унікальний букет, враховуючи побажання отримувача: вид квітів, кольорова гама та дизайн, пакування та, звичайно ж, бюджет.
А в тому випадку, якщо ви знаходитесь за межами Запоріжжя, проте хочете порадувати увагою близьку людину, інтернет-крамниця квітів пропонує вчасну та надійну доставку містом.
Найкращі та найсвіжіші квіти https://flowers-story.com.ua/kvity , ідеальний сервіс, високий професіоналізм та головна задача: дарувати свято і радість - це те, що робить крамницю Flowers Story ідеальним місцем для замовлення квіткового букету з доставкою.
Допоможемо зробити ваш день незабутнім та усміхненим!
Чекаємо на ваші замовлення!

Тип: Рослини

Підтип: Квіти

Технічні характеристики
ТипБукети
Продавець
Flowers Story
Телефонний номер продавця:

Переглядів: 254
Товари цього продавця